Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Po za roboczym standardem i kilkoma km służbowo. U młodego starszego wymiana przedniej opony z zupełnie startej na łyso jakiejś no name na Schwalbe Smart Sam i przy okazji wymiana dętki na taką z zaworem samochodowym. Zawory presta mnie dobijały, nigdy więcej. I czyszczenie, smarowanie napędu. U młodszego najmłodszego regulowanie przedniego hamulca i czyszczenie, smarowanie napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na testach Canyona w Warszawie. I mam nową miłość - Lux CF SLX 9.0 Pro Race. ;) Dzięki tym testom mam pewność, że więcej do XC i maratonów hardtaila nie kupię, nawet na Mazowsze. 

Poza tym testowałem jeszcze Exceed'a i przez krótką chwilę Neurona. Exceed ujdzie, ale wolę jednak swojego Scale'a. Neuron to inny typ roweru, więc czułem się na nim dziwnie... Ale jak to lata! Zero wysiłku w wybicie, zawieszenie "samo" pompuje. Tylko podjeżdżanie tym to katorga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja pojechałem dziś do lasu na  krótką przejażdżkę. Najpierw się zgubiłem. Potem się zmęczyłem. Potem na piaszczystym zakręcie pod górę fiknąłem w mrowisko.  Jak już się uwolniłem od  stada mrówek które mnie chciały zjeść - złapałem gumę na przedzie. Maleńka dziurka  - na piaszczystej drodze  : )  Nie miałem zapasu więc kilka km pieszo i autobus.     

W sumie udany dzień. Winę zwaliłem na Schwalbe LS :D       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rodzinny rekord 41 km. Jak tylko się dało to z dala od asfaltów. Raz tak się udało, że kopaliśmy się w niezłej piaskownicy. Po powrocie szybkie czyszczenie napędu z kurzu, u mnie jeszcze jakieś błoto się uzbierało. Chyba za dużo smaru jeszcze miałem po ostatnimi smarowaniu.

IMG_20190824_101416-1024x768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za roboczym standardem, z młodym szybkie wieczorne 20 km wokół miasta, a potem jeszcze pucowanko napędu. Strasznie mnie wkurza ta czarna maź na kasecie, jednak nie ma jak benzyna ekstrakcyjna do czyszczenia a nie inne jakieś tam wymysły i czyściła. Chyba będzie w końcu czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...