Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zszedłem do garażu, bo przednia przerzutka mi telepie strasznie luzy top swing, czyli to norma, ale postanowiłem wymienić no i zalała mnie ilość informacji przy zakupie i wyborze i mam małe pytanko oni tam napisali, że Ilość zębów górnej tarczy 44/48T a ja mam starego misia i ma 42 da się to wszystko zgrać żeby to miało ręce i nogi 

Znalazłem na forum  http://www.forumrowerowe.org/topic/102488-przerzutka-przod-44t-do-korby-42t/

Ogólnie cały napęd mam do zwalenia ale zjadę go do końca aż tak omknie że zęby wybiję  :devil:   

 

 

Edytowane przez bugmenot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia pogodowa, złożyłem już trenażer więc nic poza odebraniem z serwisu szosy. Od czwartku ma być lepsza pogoda, więc planuję wtedy rozpocząć wreszcie ten marzec...

Rower przygotowany na sezon w serwisie kolarski.eu. Nowe linki jagwire road pro, wyregulowany, nowe opony Vittoria Corsa Open CX. Do tego nowe koła na góry - będzie się działo. 

 

jagwire%20road%20race.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parmenides ładne te pancerzyki :D

 

Ja dostałam dołka psychicznego po dwóch ostatnich weekendach gdzie pogoda iście rowerowa była a teraz jest jakaś masakra znowu - temperatura ciut powyżej zera, w nocy śnieg, w dzień wieje tak, że mało głowy nie urwie - i totalnie nie mam ochoty wychodzić na rower. W dodatku ciągle mnie boli gardło.

Więc dwa ostatnie treningi na sztucznym (tzn. trenażer), bleh :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wytrzymałem napięcia nerwowego i wybrałem się na grupowe zajęcia rowerowe w pobliskim klubie sportowym. Mam wrażenie, że podkręciłem sobie wajchę mocno, bo zobaczyłem na swoim garminie tętno 195, które w moim wieku nie powinno się już pojawiać. A na dodatek nie czuję jakoś specjalnie tego wysiłku. Do diabła z tymi pulsometrami. 

 

Mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia zaczną się normalne jazdy, a nie erzace w postaci trenażera czy klubowych zbiorówek.  Forma dobra, sporo ostatnio odpoczywałem, moc jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parmenides dlaczego mało męskie? Bardzo fajne są, naprawdę.

 

Wczoraj miałam w planie 1,5h mocniejszej jazdy co jest nie do zniesienia na trenażerze więc postanowiłam jednak pójść w plener. Ponieważ najpierw musiałam odbębnić wykłady to jazda odbyła się w godzinach wieczornych (20-22). Z Madalińskiego udałam się na ścieżkę na Wale Zawadowskim i okazało się, że tam jest SPORO zimniej niż w mieście. Wręcz bardzo sporo. Zamroziło mnie do imętu, myślę że -2 stopnie albo coś koło tego (kałuże pozamarzane).

Gdzie jest ta obiecana wiosna???

Moja trasa: Madalińskiego -> Siekierkowski -> Gassy -> Czernidła -> Opacz -> Ciszyca -> Okrzeszyn -> Przyczółkowa -> Hlonda -> Ursynów 

 

Za to na Wale było bardzo romantycznie. Po prawej rozświetlone Siekierki, dym z siekierkowskiego komina podświetlony od miastowej łuny, powyżej gwiazdy. Po lewej księżyc w pełni rozświetlający wodę w Wiśle i kładący cienie od zarośli. Cudnie!

Edytowane przez kantele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda super, wieć najpierw z młodym pojeździliśmy ażw końcu dobił do pierwszego tyś km na swoim sprzęcie...potem wyciągnałem rower żonie.. a co na dzień kobiet też sobie pokręciła z młodym.. a ja pobiegałem za najmłodszym - nauka jazdy ;) ... 

Przy okazji wszystkim Koleżankom, wszystkiego najlepszego... nie tylko rowerowego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...