Skocz do zawartości

Serwisy rowerowe i związane z rowerami - czego używacie.


d8wid

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się dziś jak wielu serwisów rowerowych używają rowerzyści. Często widzę że przewijają się linki do tych samych i każdy ma coś czego nie ma inny:

Najpopularniejsze to wg mnie:

 

 

ENDOMONDO i STRAVA - każdy kto jeździ na rowerze z GPS wrzuca gdzieś swoje wyniki

BIKESTATS - jedni prowadzą bloga inny tylko piszą ile przejechali na którym rowerze

FORUMROWEROWE.ORG - tu omawiacie swoje sprawy, problemu, wrzucacie profile swoich rowerów

 

Do tego porównując roweru przy zakupie wrzucacie linki do ALLEGRO BIKE KATALOG czy różnych sklepów internetowych.

 

Planując trasy są BIKE MAP.NET, ALTIMETR do podjazdów

 

 

Tak naprawdę każdy zapalony rowerzysta ma przynajmniej kilka ulubionych sklepów, kilka for internetowych, to tego planowanie tras, pokazywanie przejechanych tras i nie wiadomo co jeszcze.

 

Jakich stron internetowych używa jeszcze rowerzysta a czego mu w internecie brakuje.

 

Mam nadzieje na ciekawą dyskusję a może poznanie kilu stron których używacie a ja jeszcze nie dodałem do swojego katalogu zakładek. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...