Skocz do zawartości

[wydarzenia] Targi rowerowe


rafaells

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Piszę do was z zapytaniem, czy w Polsce są organizowane "Targi Rowerowe" np. ze sprzętem wyższej półki typu Enduro, DH, gdzie można za darmo :) przetestować sprzęt? Wstyd się przyznać ale, nigdy nie miałem okazji jeździć na sprzęcie typu Enduro bądź DownHill a większość sklepów zastrzega sobie że tak powiem prawo do testowania roweru przed jego zakupem itd.  

Czy ktoś z was orientuje się  gdzie w tym roku można spodziewać się takich targów? za odpowiedzi dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego, no chyba jednak będę coś szukał bliżej Warszawy lub Lublina bo mieszkam po środku tych miast. Myślę, że coś w wakacje będzie w Warszawie. Nigdy nie byłem na takich targach ale jeśli to ma być na zasadzie popatrzenia na jakieś nowe modele to dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy rowerów są organizowane cyklicznie przez różne marki. Np Trek udostępniał ostatnio szereg modeli w ramach nowo otwartego sklepu w Bielsku Białej. Salon Speca w Bielsku należący do Twomarku odpłatnie wypożycza rower na parę godzin, Merida na wiosnę testuje rowery w Wiśle, Scott ma cykliczną coroczną akcję w całej Polsce http://www.scott.pl/testy/19/25-26-KWIETNIA-2015-SIGMA-KOMFORT/ a salon Air Bike w Warszawie ma również rowery Speca do testów.

 

Również przy okazji wielu imprez rowerowych mają miejsce stoiska firmowe z rowerami do wypożyczenia, na MTB Marathon jest stałe stoisko speca ze sprzętem do wzięcia udziału w zawodach, w Kluszkowcach na Joy Ride Fest masz testy rowerów, w Rychlebach i Singletrack Pod Smrekiem również.

 

Lista jest pewnie znacznie dłuższa, wystarczy zapytać wujka googla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, to znaczy... ja wiem, że w Kluszkowcach właśnie jest taka wypozyczalnia rowerów DH, enduro - podobno wypożyczenie na 2 godz. kosztuje 200 zł. No jeszcze nie mam zamiaru płacić tyle za sprzęcik na krótką chwilę. Ogólnie właśnie szukam teraz czegoś bliżej Warszawy bo mam 100 km do stolicy:) i tam będę szukał okazji, oczywiście nieodpłatnie ewentualnie za jakieś grosze. Ale dzięki za informacje. Temat już może być zamknięty :)

pis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...