Skocz do zawartości

[piasta] adaptery 9-15/20mm lub Odwrotnie


Rekomendowane odpowiedzi

WItam Serdecznie

 

Przy pomocy paru forumowiczów opracowałem adaptery, z którymi macie często problem. Chodzi tu o zmianę co poniżej

 

1) Z osi 9mm pod oś 15mm,  

2) Z osi 20mm na 15mm

3) Z osi 15mm na 20mm

 

Poniżej podaje wam rysunek - wzór całego adaptera przerobionej piasty Quando  na oś 15mm która była pod zwykłą oś z mocowaniem tarczy. Tam gdzie jest mniejszy adapter to jest od strony mocowania tarczy, tam zaś gdzie jest szerszy adapter to jest po to opracowane żeby później symetrycznie dało by się kółko poskładać  :thumbsup:

 

f4e199e6e7488e88gen.png

GDYBY KTOS Z WAS MIAŁ JAKIEŚ RYSUNKI DO WYTOCZENIA LUB JAKIŚ NOWY POMYSŁ TO PISAĆ, BO MATERIAŁU MAM SPORO 

 

Roval-Carbon-Control-Axles.jpg

 

 

 

Edytowane przez ACTIVIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

fakt kiepsko szukałem . Mogę mimo to wiedzieć ile wyniesie koszt przeróbki tej co mam teraz?

 

Możesz dać fotkę twojej piasty w kole.

 

 

Bejker, tą piastę biorę z tej hurtowni http://b2b.fhsaks.pl/pl/ Może inne by też znaleźli

 

Edytowane przez ACTIVIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie a w zasadzie 4 zdjęcia przesłane.Czekam na info ile by wyniósł koszt przeróbki piasty.Ta piasta co oferujesz ciekawa zastanawiam się nad nią.

 

Z tej piasty przeróbkę pod oś 20mm niestety nie zrobisz.  A Chcąc przerobić to i tak piastę bym musiał rozłożyć. Nowe łożyska o innych średnicach trza.

Edytowane przez ACTIVIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli mamy 100 za przeróbkę ile za łożyska?

Piasta od Ciebie 89 + przesyłka za 10 i szprychy 36 zł lub więcej

Daj znać ile takie łożyska i czy byś podjął się przeróbki i czy ta piasta po przeróbce się nie rozsypie ?

Czy mógłbyś mi doradzić który wariant będzie lepszy czy piasta nowa czy przeróbka?


Napisz proszę w jaki sposób mogę zamówić u Ciebie piastę ze zdjęcia Quantę bodajże.Przesyłkę za dychę bym wybierał.Odpowiedź na poprzednie pytania nadal mnie interesuje

ale zdecydowałem się kupić nową piastę.Proszę o szybki kontakt to mój numer telefonu:797433006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze toś mi super odpowiedział a co z pytaniem o zakup piasty którą polecałeś?Odpowiedzi na przeróbkę się spodziewałem bo od początku byłeś na nie i rozumiem to.

Tak jak pisałem wcześniej chciałbym kupić od Ciebie tę piastę napisz jak mogę tego dokonać jakieś dane bankowe adresowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach te piasty mi się wyprzedały, przez to ci nie odpisywałem. Co do dystry to mają lecz z kosztem transportu samej piasty to cię wyniesie 110zł.

Wiem że chciał byś zmienić w swojej piaście oskę lecz nie wszystko się tak łatwo da przerobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...