Skocz do zawartości

[książka]Zinn i sztuka serwisowania roweru górskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś był zainteresowany to na jednym z portali jest konkurs, gdzie można wygrać pięć egzemplarzy najnowszej edycji Zinn i sztuka serwisowania roweru górskiego.

Wystarczy się zarejestrować i odpowiedzieć na pytanie.

http://www.fit.pl/wydawnictwa/ksiazki/zinn_i_sztuka_serwisowania_roweru_gorskiego__konkurs,283,1,0.html

 

Ja książkę już mam i od dawna korzystam, więc z czystym sumieniem polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mały odkop, ale chcę napisać, że książkę pobrałem w PDF-ie i gdy przeczytałem cytat we wstępie z niesamowitej książki Pircinga "Zen i sztuka obsługi motocykla" (bardzo polecam), dopiero zauważyłem tą niesamowicie trafną parafrazę. Autor mnie tym kupił, przed chwilą zamówiłem oryginał :)

Edytowane przez greg4434
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały odkop, ale chcę napisać, że książkę pobrałem w PDF-ie i gdy przeczytałem cytat we wstępie z niesamowitej książki Pircinga "Zen i sztuka obsługi motocykla" (bardzo polecam), dopiero zauważyłem tą niesamowicie trafną parafrazę. Autor mnie tym kupił, przed chwilą zamówiłem oryginał :)

 

 

Nie kradnijcie tej książki z torrentów. 37 zł to nie majątek a jak ją kupicie to na 100% wam się zwróci na wizytach w serwisach. Zaoszczędzicie też na czasie, na szukaniu po internecie porad czy będziecie mieli satysfakcję, że nikt nie będzie wam wciskał kitu w rowerowym, że trzeba kupić nową część bo stara po 2 miesiącach się zepsuła. Jest już piąte wydanie z grudnia tej książki w wersji angielskiej. Ciekawe kiedy wyjdzie w Polsce?.

vhzmm3-1.jpg

 

 

Jest też wydanie na dvd w postaci 4 godzinnego filmu.

mtb_dvd.jpg

 

 

 

Sztuka serwisowania szosówki:

 

ZR3_72dpi_800pw.gif

 

 

Sztuka jazdy na rowerze. 50 tipsów jak wygodniej, szybciej i wydajniej jeździć. Wraz z poradami dotyczącymi treningu.

book01.jpg

 

 

Oraz sztuka Triatlonu

 

triathlon_book.jpg

 

Do moderatora: Może tak założyć ankietę ile procent ludzi kupiło by jaka książkę. Wyślemy ją później do wydawcy.

 

Ewentualnie zainteresowani nowym wydaniem niech piszą do redakcja (at) bukrower pl, że chcemy nowe wydanie z tym fajnym rowerem na okładce.

Ktoś wie co to za rama/rower?

Edytowane przez mariuszpk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim prosiłbym moderatorów o usuwanie treści niosących znamiona kradzieży intelektualnej. Sam wiem, że forum może mieć przez to kłopoty, to raz, a dwa, trzeba mieć coś z głową, żeby się chwalić publicznie kradzieżą. A jak wspomniał mariuszpk, 37 zł to nie jest majątek.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje założyć taki dział " widziałeś mój skradziony rower na ulicy? Nakręć film i wrzuć na torrenta" wallbash.gifMoże wtedy ktoś się zastanowi.

Są tacy co kupią ryzę papieru i tusz do drukarki za 50 zł i wydrukują sobie książkę za 37 zł. Dla zainteresowanych, książka ma 380 stron. Wystarczy czarno-biały tusz. icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając polskie realia to ta najnowsza wersja z grudnia po angielsku nie prędko trafi na nasz rodzimy rynek. netta1987 nie wiesz w jakiej cenie może być w przeliczeniu na PLN? Jeśli w ludzkich pieniądzach, to mogę podjąć się jej ewentualnego kupna i tłumaczenia :)

Edytowane przez Killer206
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...