Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Poki co przejechałem na nim 110 km, po 50 km zaczął napęd popiskiwać, a były suche warunki, no nie wiem. Nie miałem na wczasach żadnego innego smaru itp. Po powrocie może jakoś przeczyszcze i dam jeszcze szansę, zwłaszcza, że jeszcze sporo zostało w buteleczce, ale póki co nie jestem zadowolony i chyba wrócę do czerwonego FL albo jeszcze zobaczę z tym Szwajcarskimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Biesz766 napisał:

Mówisz o tym ?

i-smary-do-lancucha-joe-s-eco-nano-lube.

Jego już chyba przestali produkować. Poza tym widziałem tylko na mokre warunki.

Nie do konca. Mysle o samej marce. W tym momencie jest 5 produktow w zalezonosci od warunkow uzytkowania jak i skladu smaru. Kazdy dobierze cos dla siebie. Na polskich stronach jest tego malo, ale po serwisach i sklepach sie pojawiaja. 

 

Dodam, ze Joe's produkuje jedyne mleczka, ktore wg mnie naprawdę lataja opone po rozdarciu, a nie jedynie uszczelniaja bezdetke. Producent poszedl o poprzeczke wyzej od reszty konkurencji.

Edytowane przez Koralowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Biesz766 napisał:

To jak w końcu ? Tylko mleczka, czy smary też ? Coś mi się wydaje, że on już ucieka ze smarów całkowicie.

Smary zostaja, stare receptury zostaly zamienione na nowe, choc malo kto wie o tym w europie i nadal pchaja nam juz leciwe sztuki po nielicznych sklepach. Joe's non stop pracuje nad mlekami i smarami wyzszej jakosci jaka oferuja nam w PL. Jest to wyzsza polka za nie duza wieksza kase. 

Edytowane przez Koralowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2018 o 15:06, kamar59 napisał:

Mnie też interesuje te urządzenie, bo ten wybijak potrzebny jest do serwisu, przy wymianie oleju, gdzie kupiłeś go? On nie niszczy tych śrub co trzeba wykręcić i wybić w dolnych goleniach.

Ja mam Bitula i spełnia swoje zadanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2018 o 06:55, ernesto napisał:

Opona Maxis Ikon  26. 2.2 bo Continental Race King popękał na boku po  600km.

Coo,serio ..? 

Mam zbliżony przebieg lub nieco większy i wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...