Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Oupssss ....

Ja mam MTB więc ryzyka nie ma. Ciekawe, czy w szosach tez sie kiedyś przyjmie Forward Geometry : )

Ale tak myślę, że żeby wykorzystac te noski to trzeba będzie dopchnąć but do końca a wtedy stopa bedzie na pedale w innym miejscu niż była dotychczas.

 

Ten co żyje ale pływa : D

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym zaznaczonym miałem SPD 

 

5kge8w.jpg

 

Hm i nie polubiliśmy się do tego stopnia że teraz wiem :(  w jakiej cenie jest bandaż elastyczny, maści do smarowania.

Tam wróciłem do platform i stąd te buty.

 

Tutaj zobaczę co i jak, jak nie wyjdzie nic z tego wielkiej straty nie ma, pedały i tak leżały w szufladzie, a same noski to wydatek 10 zł.

 

jka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to części:

- Shimano PTFE, jakoś mi mniej brudzi niż inne,

- Silesia ŁT-24

I z ubrań - bo upały nie chcą wracac

- Softshell Rogelli Renon 2.0 - bardzo dobrze się sprawdza przy tych temperaturach

- Skarpety Rogelli MerinoWool - imho tanie bo po 25 PLN i wełna merino - o wiele mi w nich cieplej niż w bawełnie czy sztucznych technicznych włóknach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

gdy dzięki chińskiemu karbonowi będziesz musiał sobie wstawić kilka porcelanek w górnej i dolnej szczęce

No oczywiście, podkładki są śmiertelnie niebezpieczne, jak rak :wallbash: Z tego co obserwuje się po napisach na karbonowych ramach renomowanych marek to 90% pochodzi z PRC lub Tajwanu, czyli od chińczyków :002: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może kolega Brombosz ma nieprzyjemne doświadczenia z kiepskim karbonem ? i zechciał by się podzielić ?!

 

Mam. Szczupak mi kiedyś wędkę połamał. Przekleństw było sporo ale obyło się bez ofiar.

 

A tak na poważnie to nie uważam, żeby podkładki były niebezpieczne. Sztycy czy kierownicy z chińskiego 3K bym nie założył, ale same podkładki to nie jest żaden grzech. Jeszcze dla pewności sobie sprawdzę w pracy miernikiem czy to na pewno karbon a nie tylko coś co podobnie wygląda, i nawet gdyby się okazało, że to jakiś inny kompozyt, to też nie widzę przeszkód żeby nad mostkiem sobie było, przynajmniej do czasu aż sobie sterówki nie dotnę na gotowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam kilku ludzi którzy...  o zgrozo  :w00t:  jeżdżą na full chińskich karbonowych rowerach z chińskimi komponentami i... co wręcz niemożliwe nie narzekają i... wciąż mają zęby :)

inni mają pojedyncze komponenty karbonowe od "przyjaciół z małymi rączkami" (sam się do nich zaliczam) i też nie narzekają...

Cały czas pokutuję przekonanie że chińskie to badziewne... tak nie jest do końca... większość producentów produkuje w chinach.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez joesatch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taki miałem poprzednio, nie dało się go założyć na kierownicę od góry bez zdjęcia metalowej części. Ten co teraz przyszedł pod tym względem jest inaczej skonstruowany i nie ma problemu z założeniem.

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...