Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz, że będzie lepsza niż SKS AIR-X-PRESS 8.0 ?

https://www.decathlon.pl/pompka-nona-air-x-press-80-id_8363286.html

 

 

Chciałem zamówić sobie pompkę z Decathlona i mam dylemat

Nie wiem. Zefal jest w promo. Ciśnienie pod 11 daje a ten sks pod 8.

Moja poprzednia pompka z lidla wytrzymała ze 3 lata. Jak ta za 80zł wytrzyma powyżej 5 lat to będę zadowolony ;)

Edytowane przez schwinn0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stery Octane One Warp 1 ZS44/56 Półzintegrowane

 

Zamontowane będą po sezonie, ale "na sucho" sprawiają bardzo dobre wrażenie. Accent HSI-SPRO które mam aktualnie wypadają przy nich lekko mówiąc blado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona Continental X-King RaceSport 29x2.4.

Prowda, że są sporo węższe niż deklarowana wartość. Powinna mieć ponad 60mm, ma 57,8mm.

Drogie toto jak cholera, ale sprawdziła się na maratonie. Polecam.

W jakich warunkach testowana? Ostatnio na błocku w Konstancinie czy może coś wcześniej na suchym?

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W jakich warunkach testowana? Ostatnio na błocku w Konstancinie czy może coś wcześniej na suchym?

W Konstancinie. Na suchym nie miałem okazji, bo kupiłem ją i założyłem na ostatnią chwilę -  w sobotę po południu.;)

No i patrząc na pogodę - chyba prędko takiej okazji miał nie będę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Konstancinie. Na suchym nie miałem okazji, bo kupiłem ją i założyłem na ostatnią chwilę - w sobotę po południu.;)

No i patrząc na pogodę - chyba prędko takiej okazji miał nie będę...

I jak się sprawdziła na błotnym singlu przy promie w Gassach? Straszne tam ludzie uślizgi mieli. Ja jechałem na Maxxis Ardent z przodu i Crossmark z tyłu i było ok ale czasem małe uślizgi się zdarzały.

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się sprawdziła na błotnym singlu przy promie w Gassach?

Mówisz o krótkim fragmencie na wale wiślanym? Jeśli tak...to szczerze mówiąc - nawet nie zorientowałem się, że było tam błoto. :D Byłem skupiony bardziej na zjeździe z wału i tej cholernie mokrej trawie w miejscu, gdzie trzeba przyhamować (i na informowaniu o tym fakcie innych). Ale to chyba znaczy, że opona się dobrze spisała. :)

Może w Wawrze pogoda będzie łaskawsza, to przetestuję ją w innych warunkach.

A co do uślizgów ogólnie - przednie koło nie uciekło mi ani razu. D*pa (z gwiazdką, bo normalnie to słowo jest zastępowane zwrotem "nic nie wyszło", wtf? :D) latała jak szalona (Specialized Fast Trak) przy dojeździe do Słomczyna i na polach między Wisłą a Jeziorką, ale przód jechał tam, gdzie chciałem (poza dwoma sytuacjami, gdzie straciłem równowagę, ale gleby nie było ;)).

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... To musiałeś chyba jechać gdzieś dalej pod koniec peletonu, bo ja nie kojarzę, żeby było tam jakieś wielkie błoto... :P Raczej ubita trawa wymieszana z ziemią. A może jechałem zbyt blisko na kole, żeby zauważyć to błoto. :) W każdym razie - opona spełniła swoje zadanie. Ba! Spisała się nawet lepiej, niż oczekiwałem. Tym bardziej, że jechałem na niej pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem z 7 sektora ale dogoniłem ludzi z 5-go więc gdzieś w połowie peletonu już było błotniście.

 

Żeby nie było off, dziś kupiłem w Decathlonie ass saver i mini błotnik na przód chroniący amor przed błockiem.

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...