Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Spodenki damskie Brubeck. Całkiem niezłe. Cena też  (z 90 na 50) Wkładka coolmax jakaś dziergana tkanina przy talii dla chłodzenia chyba :)

Owijka Pro eva- gel rewelacja. Zamontowana wczoraj. Zgodna z opisem. Gruba i szeroka. świetnie wygląda (czerwona z lekkim 'gwiezdnym pyłem' jak ja to nazywam, do ramy pasuje świetnie. Wykonanie Pro- super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stojak rowerowy w netto z wyprzedaży

Można coś więcej o nim? Jakieś fotki? Jak się sprawuje?

 

 

 

Plecak Skyline

Skyline jest tylko jeden :P

 

 

Ja ostatnio kupiłem siodło giant connect comfort + , trzy dętki na zapas , więc mam łącznie 7 zapasówek :D No i zestaw łatek z klejem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze go nie rozpakowałem, wstałem rano żeby zdążyć przed zadymą jak to na wszystkich wyprzedażach (lidl itp.). Ale on był wcześniej w sprzedaży za większe pieniądze a teraz wyprzedają to co im mogło zostać na magazynie, więc nie wszędzie będzie dostępny. Po kawce idę go rozłożyć więc jak chcesz to mogę jakąś sesję mu strzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale on był wcześniej w sprzedaży za większe pieniądze a teraz wyprzedają to co im mogło zostać na magazynie, więc nie wszędzie będzie dostępny.

U mnie w małej miejscowości mało kto sam serwisuje rower , więc może coś u mnie być :)

 

 

 

Po kawce idę go rozłożyć więc jak chcesz to mogę jakąś sesję mu strzelić.

Poproszę :) Tylko może żeby nie spamić tutaj napisz proszę na pw.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napadłam Deca w Radomiu ;)

Rekawiczki b'twina 500 i tu żal... tylko co najwyzej obrączka lub sygnet podejdą bez darcia tej siateczki, także sorry pierścionki... :(

Ale wygodne już objechane dzisiaj.

 

Dwa x lampki usb te po 30zeta. (na przód lub tył) 

Czarna już działa pod siodłem a żółta na gift.

(Prasę pomijam...  :thumbsup:  podkładka była nie wizyjna)

post-177337-0-73907700-1501085705_thumb.jpg

Edytowane przez lederfox34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Łańcuch SRAM PC-X1

- Zestaw do odpowietrzania hamulców 4YourBike

- oczoje*ne skarpetki w Decathlonie ;)

 

A dostałem komplet koszulka + spodenki (Vezuvio), bo miały być fajne i pasować kolorem do roweru - ani nie pasują kolorystycznie, ani rozmiarowo (mimo, że poprzedni komplet był w tym samym rozmiarze). :D Czekam na wymianę.;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tylko co najwyzej obrączka lub sygnet podejdą bez darcia tej siateczki, także sorry pierścionki...

Czyżby koleżanka była z tych, które jeżdżą w komplecie biżuterii i pełnym makijażu? A naszyjnik z pereł Ci się w korbę nie wkręca, jak się za bardzo na kierownicy położysz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...