Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się mogę podzielić wrażeniami z tego który ja kupiłem. Sam pomysł jest w dechę, przy takim dzwonku nic nie wystaje więc jak się leci przez kierownicę to nie ma się na co nabić. Niestety zakładanie to koszmar, w moim musiałem zdjąć kolorową obręcz a i tak wygięty na maksa plastik ledwo wszedł na kierownicę. Dalej było nie lepiej, ta aluminiowa obręcz do plastiku jest umocowana na sprężynach marnej jakości, wszystko się chwieje i ma się wrażenie że zaraz odpadnie. Dźwięk też nie powala mocą. Mój nie wytrzymał ostatniego maratonu w Piasecznie. Tak więc może oryginał jest jakościowo lepszy ale chińszczyzna za parę złotych tym razem nie zdała egzaminu.

 

Wysłane z mojego Orange Neva 80 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez michalr75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak wykonanie porównując Knog'a do chińskiego?
 

Ciężko mi teraz na to odpowiedzieć bo Knog w garażu a Q Bell na biurku, jutro powinienem to porównać, na tą chwilę w moim odczuciu wykonanie Q Bell-a wygląda OK a dźwięk lepszy niż OK.

 

A co do zakładania to nie bardzo rozumiem w czym problem, zawsze możną wszystko pozdejmować z kierownicy.

Fakt jest jeden problem  tam nie ma prawa nic dotykać dzwonka dlatego u mnie w tej chwili jest tak (ot po prostu lubię mieć wszystko pod palcami)

 

2h64yh0.jpg

 

jka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do zakładania to nie bardzo rozumiem w czym problem, zawsze możną wszystko pozdejmować z kierownicy.

 

W ogóle można od razu całą kierownicę zdjąć celem montażu głupiego dzwonka, żaden problem;-)

 

A tak trochę bardziej serio to mam gripy których niestety nie zdejmę tak prosto, więc musiałem inaczej kombinować.

 

 

 

Wysłane z mojego Orange Neva 80 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedały spd Shimano M520 i buty M089. 

Nacieszyłem się kilka godzin i wylądowałem na izbie przyjęć z wybitym barkiem  i złamanym czyms tam w barku : ))

 

Dziwna sprawa, mam wrażenie, że powinienem przesunąć bloki o kilka mm do przodu ... albo mam krótkie palce u stóp albo sie nauczyłem tak jeździc ale czuję się ... hmm ... czułem sie jakbym miał oś pedału w połowie stopy :/

Za kilka tygodni będę z tym walczył, teraz tylko je oglądam i czyszczę rower : D

Ale ładne są !

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pedały spd Shimano M520 i buty M089.  Nacieszyłem się kilka godzin i wylądowałem na izbie przyjęć z wybitym barkiem  i złamanym czyms tam w barku : ))   Dziwna sprawa, mam wrażenie, że powinienem przesunąć bloki o kilka mm do przodu ...

Zaopatrz się zawczasu w klucz do plastikowych nakrętek. Chociaż parę ładnych tysięcy jeszcze zdążysz na nich zrobić, zanim będzie Ci potrzebny :)

A z przesunięciem to tak jest, miałem to samo. Przejdzie Ci :P

 

A ja kupiłem dwie tarcze hamulcowe CL Deore RM64 180mm + 160mm - co ciekawe całe allegro pisze, że to SLX, tylko producent uważa co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego wpadło , ale i tak zapomniałem o neoprenie pod ramę :P

 

- Torba pod ramę Author-a

- Pompka Author Pumper

- Dętki Accent - 2 szt. - do zestawu awaryjnego na trasę , tak samo pompka i torba

- Przymiar do łańcucha M-Wave

- Bat do kaset Prox

- Łatki Park Tool GP-2

- Multitool Force 

- Obcinaczki do linek i pancerzy Force

- Końcówka linki - 10 szt.

- Końcówki pancerza 5 mm , uszczelniane - 10 szt.

- Końcówki pancerza 4 mm , uszczelniane - 10 szt

- Linka przerzutki Jagwire z nierdzewki - 2 szt.

- Linka hamulcowa Clarks z nierdzewki

- Pancerz hamulcowy Clarks - 1 m

- Pancerz przerzutkowy Jagwire Lex - 2 m

- Spinka Sram Powerlink 9s 

 

Pierwsza wymiana pancerzy od dwóch lat , linki wymienione rok temu - ciekaw jestem różnicy ;)

 

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurteczka Endura FS260 Adrenaline Race Cape 2017

Bagażnik do roweru Thule Tour Rack

Torba Ortlieb Ultimate 6S

Multitool Topeak Mini 20 Black

2 Oponki Hutchinson Python 29

Lampka Tylna Topeak Red Lite

Dla żonki lampka INFINI Lawa 500 USB

Dla żonki Chwyty ERGON GE1 laser limon 

Okulary Alpina Twist Four FL

Kilka pierdół Tokena ( sztyca, śrubki itp)

 

 

 

Oczywiście nie na raz :)  od lutego jakoś tak się obkupywałem.

Edytowane przez lewocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x Rubena Zefyros 26'x2,10 Top Design.

 

Waga realna to 472 gramy, aktualnie chyba dystrybutor ma wyprzedaż ( także rozmiar 29'), więc przy poszukiwaniu lekkich opon chyba trudno znaleźć coś o lepszym stosunku cena/ waga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...