Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych

Rekomendowane odpowiedzi

Rama brand's ht 01

Rs yari,  dvo diamond

Dwa kit'y bafanga,  dwa aku. 

Rama fs titusa,  el guapo 

2 koła przednie 27.5

2 piasty tylne koozer

Dwie klamki  xt

Mostek nukeproof horizon

Dwa droppery brand x ascend 

4 łańcuchy srama,  1130, xx1

Dwe pary rekawiczek letnich,  jedna zimowa 

Kurtka,  bluza,  baselayer carnac 

Spodnie zimowe planetx, carnac,  gore 

Buty carnac 

Kask met roam 

Dwie czapki pod kask 

Skarpetki letnie i zimowe 

Stojak serwisowy lifeline 

Zestaw do planowania mocowań zacisków hamulcowych 

Narzędzie do osadzania opon 

Pompkę stacjonarną lifeline. 

Okres blekfrajdejowy jest okrutny.... 

• +1 pomógł 1

@TheJW ja zgubiłem właśnie CB takiego jak zamawiam. Może zgubiłem, to dużo powiedziane. Odkręcałem kamerkę spod siodełka i położyłem je na trawie przy trasie. Później nie schowałem do nerki i pojechałem. Jak ktoś znalazł, to będzie miał super narzędzie, które miało zaledwie 2-3 miesiące i było jak nowe ;) Niech mu służy, co ma się zmarnować ;)

Z czystym sumieniem mogę polecić CB19 ;)

Edytowane przez siemalysy

Cytat

Może zgubiłem, to dużo powiedziane. Odkręcałem kamerkę spod siodełka i położyłem je na trawie przy trasie. Później nie schowałem do nerki i pojechałem.

Ja kiedyś w lesie, około 7 km od domu, wyłożyłem się bo się zakopałem w piachu i nie zdążyłem wypiąć butów i z kieszonki na plecach wypadł mi klucz do domu, o czym przekonałem się oczywiście jak wróciłem i chciałem otworzyć drzwi - wróciłem na miejsce upadku i po kilku minutach szukania znalazłem go w ściółce, a klucz był luzem, bez żadnego breloka, żeby mniej miejsca w kieszonce zajmował. Więc nic straconego, może jeszcze go odnajdziesz 😁

• +1 pomógł 1

Najbardziej nieśmiała pompka świata: Topeak Ninja P:

6ccbc7d7381a84ffacf15ecc53aed4fa.jpeg

b7292c226d3eac559a1a64a2a3dda270.jpeg

27,5 x 2.2 wymaga jedynie 600 machnięć żeby było PRAWIE 2.0 BAR. Ale i tak jestem zachwycony, bo nie toleruję pompek na ramie a kupić mieszczącą się w torebunię równie cieżko. Woziłem dwa lata głowicę i cztery naboje, ale to za dużo ważyło i postanowiłem zredukować masę bagażu :) 

• +1 pomógł 1

Bo moja torebunia na styk mieści właśnie 14cm. Tzn wchodzi, ale brakuje nieco i widać, jaka jest wypchana. Nie podoba mi się to. A tak - mam więcej miejsca na spokojne rozlokowanie wszystkich innych pierdółek które wożę w podsiodłówce. No i wożenie pompki w koszulce - nie dla mnie. Tam tylko telefon, nic więcej.

Aha. Ostatniego kapcia złapałem ponad 20kkm temu. Po przejściu na tubeless pompkę wożę dla lepszego samopoczucia jedynie.

Edytowane przez cervandes
  • +1 pomógł 1

Cytat

Dlaczego dopiero teraz kupiłem??

Bo człowiek jest głupi. Naogląda się w Internecie że młotkiem też się da i próbuje. Potem i tak kupuje dedykowane narzędzie, po czym okazuje się że robota jest banalnie prosta.

Piszę to z doświadczenia. 

Edytowane przez ChuChu