Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, gyrill napisał:

Daj znać czy to dobry zakup, jak Ci to świeci :)

Czy dobry zakup to jeszcze nie wiem, a świeci tak:

https://ibb.co/album/jVFRmD

Od najsłabszego do najmocniejszego trybu. Fotki takie na szybko klepane i nie widać za dobrze że lampka ładnie daje rade świecić po bokach, najwyżej jak ktoś będzie chciał to postaram się lepsze wrzucić. 

Aplikacja ModeMaker jest ciekawa, w sumie jest tam 15 różnych trybów świecenia co można jeszcze dodatkowo personalizować jak moc świecenia czy z jaką częstotliwością ma mrugać. Max można mieć 8 trybów przypisanych. 

Edytowane przez Mandoleran
Odnośnik do odpowiedzi

Ta, Lezyne ma takie lampki które też się włącza przez aplikację. Tak się zastanawiałem, po co...

https://ride.lezyne.com/pages/smart-connect

To jest tak idiotyczne, że ciężko mi to pojąć. Stoi przy rowerze, może kliknąć lampkę w sekundę, no ale nie. Lepiej wziąć telefon, ustawić tryb, włączyć. No i jeszcze ten przykład jak na skrzyżowaniu zmienia tryb, akurat mając odpaloną aplikację. Po co? Dokąd ten świat zmierza.

Odnośnik do odpowiedzi

@woojj

@skom25

To nie jest tego typu aplikacja, nawet nie wiem czy jest ona na fona. Po pobraniu na kompa po prostu sobie programujesz tryby jak i samą ilość trybów ( chcesz mieć 1-2-3 tryby, czemu nie.. możesz mieć ) to akurat jest spoko opcja bo mogę sobie zaprogramować i spersonalizować wg. siebie, a nie tyle ile producent wsadził co trzeba się przeklikiwać. 

Raz poświęcony na to czas i masz tak jak lubisz, tak jak chcesz 😉

Spoiler

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, cervandes napisał:

Przyjechał Garminek nowy. Dżizas, jaki on jest maleńki względem Edge Explore!!! Przy takich gabarytach Explore powinien chodzić na baterii przez tydzień a nie o połowę krócej.

2bc52a8ecfc7940767da6b2b0dff6e13.jpg

Niestety, pierwsze testy nieprędko, pogoda fa tal na. Obawiałem się lekko obsługi guziczkami, myślałem, że to regres względem Explore - ale nie, klika się spoko, błyskawicznie przeleciałem przez konfigurację.

Kolego, ale duży wyświetlacz nie pali się za darmo. Nie porównuj E530 do explorera, jak już to może do 1030 plus gdzie praca baterii została znacznie zoptymalizowana, nawet jak na tak wielki telewizor.

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie fajny model, mialem kilka par stare radary, jawbrakeer i powiem że to jest wg. mnie bardzo udany model katuje wersje białe oprawki, czerwone gumy oraz szkło fotochromatyczne od 6 lat i nadal nie mają sobie równych.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Pulse napisał:

Kolego, ale duży wyświetlacz nie pali się za darmo. Nie porównuj E530 do explorera, jak już to może do 1030 plus gdzie praca baterii została znacznie zoptymalizowana, nawet jak na tak wielki telewizor.

Kolego, różnica jest bardzo mała, na szerokość są identyczne a na wysokość ze 12mm różnicy. Edge 530 jest o wiele lżejszy, różnica 116 vs 76g jest kolosalna. A mimo tego działa na baterii o wiele dłużej.

Jestem BARDZO pozytywnie zaskoczony!

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zgreg
      Potrzebuje kupić kilka rzeczy do roweru (szosa): bidony, koszyki,spodenki, pedały SPD, buty,kask. Zbliża się koniec sezonu i zastanawiam się czy zazwyczaj są posezonowe wyprzedaże?
    • Przez Dizre111
      Witam, około rok temu zainteresowałem się robieniem trików na rowerze. Chodzi mi o np. wheelie czy stoppie. Mój obecny rower to rockrider 520. Przy nauce jazdy na jednym kole rower w zupełności wystarczał. Teraz szukam czegoś lepszego do robienia bardziej zaawansowanych trików. 
      Niestety nie mogłem nigdzie znaleźć  szczegółowych informacji na temat rowerów mtb stunt. Wolałbym samemu złożyć, niż kupić używany ale średnio orientuję się w częściach do takich rowerów. Chciałbym przeznaczyć na niego około 3000 zł. Czy taka kwota wystarczy do zakupu nowych części? A jeżeli chodzi o przeznaczenie to głównie wheelie i tym podobne. 
      Jeżeli ktoś zna się na tym, proszę aby polecił jakiś dobry komplet.
      Pozdrawiam
    • Przez KasicaJa
      Chcemy z mężem kupić sobie rowery. 
      Interesuje nas filma Kelly. Rowery chcemy do jazdy po mieście i w teren np góry. 
      Może ktoś podpowiedzieć jakie będą odpowiednie, na co patrzeć kupując rowery. 
      Na zakup rowerów chcemy przeznaczyć do 6000 zl
    • Przez sknerus_mckwacz
      Cześć. Poszukuję części zamiennej (śrubki aluminiowej) do pokrętła blokady skoku. Od ostatniej regulacji wyrobił się gwint, więc potrzebuję zamiennika żeby to zamontować. Średnio podoba mi się pomysł kupowania całego elementu, ponieważ ten posiadany przeze mnie jest sprawny. Rozumiem zamysł producenta, jednakże chciałbym spróbować z zamiennikiem. I tu pojawia się problem: nigdzie w internecie nie znalazłem aluminiowej stożkowej śruby imbusowej (rozmiar klucza 3) o średnicy gwintu 4 (rozmiar m4) średnicy łba 8 mm, długości 16 mm i skoku gwintu 2 mm. Czy ktoś z użytkowników zna sklep gdzie mogę spróbować dostać taki element, lub jest w stanie doradzić co w takiej sytuacji powinienem zrobić? Może ktoś był w podobnej sytuacji i ma alternatywne rozwiązanie?

• Przez MateosRoweros
      Czołem!
      Na co dzień śmigam na szosie 
      GHOST Race 5500.
      http://www.bikekatalog.pl/2008/?ppg=show&baza=rowery&pid=1393
      Szosa przyznam, służy już drugi sezon i sprawuje się na miarę aktualnych potrzeb. 
      Jednak (zawsze jest to jednak:) ), korci mnie na wymianę ramy. Coś lżejszego. 
      Napęd Shimano 105, przerzutka ultegra tył zostaje. Reszta do zmiany. 
      Po głowie chodzi mi kilka pytań:
      1) Jaka nowa rama? 
      - chiński karbon,
      - Accent Draft (1400 zł set 2kg waga)
      - https://www.centrumrowerowe.pl/rama-szosowa-carbon-pd21484/?v_Id=136962&gclid=EAIaIQobChMI5ZuLwtby6wIVmNwYCh2Z-wbAEAQYBCABEgJzPPD_BwE
      - coś innego?
      2) Przejeździć do końca aktualny sezon na obecnej ramie, naszykować fundusze na coś nowego? (Salva?) 
  • Dodaj nową pozycję...