Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

To wygląda jakby ktoś chciał w zwykłej ramie ht zrobić większy kąt podsiodłowej do tyłu obcinając oryginalną Podsiadło'wą.

W jakim celu kupiłeś tą ramę? 

Ja ostatnio myślałem o ramie Kellys Viper 50, były po 350, kilka się sprzedało i cena up o piśiąt złotych. 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W jakim celu kupiłeś tą ramę? 

Bo była tania. :) 

Do tego zalega mi amortyzator, który pasuje kolorem i nie chce się coś sprzedać od jakiegoś czasu. Wyszperałem, że dedykowany do tej ramy widelec ma mieć między 120-130mm skoku, to 140mm z niską koroną też będzie dobry. Koło na przód też mam, a reszta to już jakiś proces ewolucji będzie w nie wiadomo jakim czasie. W teorii efektem ma być dirtówka xxl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2023 o 20:01, keltu napisał:

Za takie śmieszne pieniądze żal nie przetestować, swoją drogą trochę z innej beczki.. dlaczego G05S są "ścięte" w dolnej części, co to ma na celu?

image.png

Ponieważ jak by ściete nie były to jak sie troche zetrą to wtedy masz takie bicia na przód że masakra. Z kąd to wiem a z tąd że kupiłem na aliexpress okładziny hamulcowe ceramiczne. Troche pojeżdziłem a pewnego dnia podczas hamowania wrażenia jakby mi chciało cały przód roweru rozpieprzyć. Dlatego nie polecam okładzin z aliexpress. Oszczędnośc nie warta zachodu dla tych kilku zł. Uwazam że tylko orginalne okładziny warto kupowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożyska do naprawy zimowych kół na wiosnę.
Kół, na których nie jeździłem zimą...
...bo były zepsute. Teraz je naprawię, ale też nie będę jeździł, bo na sezon letni mam inne.
Czego nie rozumiecie? 🤣

uorzyska.thumb.jpg.ee5686dee0aa95e2cc5775e3a907a55b.jpg

Jakość tak goowniana, że szumią i chrupią od razu po wyjęciu z opakowania... :wallbash: A zamiast smaru, w środku są chyba jedynie łzy azjatyckich robotników. 😆

Edytowane przez TheJW
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zakup dokonany półtora roku temu podchodzi pod "ostatnio"? 

Znalazłem dzisiaj małą, nierozpakowaną paczkę z biosternu z października 2021 🤣 Otwieram, dwa zestawy przyłączeniowe do klamek ultegry 8020.

A wiecie co jest najlepsze? Mimo inflacji grubo powyżej celu NBP zapłaciłbym dzisiaj za to samo 20% mniej

 

 

Screenshot_20230315-204232-028.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, TheJW napisał:

Jakość tak goowniana, że szumią i chrupią od razu po wyjęciu z opakowania... :wallbash: A zamiast smaru, w środku są chyba jedynie łzy azjatyckich robotników. 😆

Ty się z łożysk KEK nie śmiej. Korzystam od lat i chichram za każdym razem jak wymieniam w suporcie, że sztuka 2.50 kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozkminę teraz do tej dirt-streetówki i nie wiem jak zrobić. 

Mam ramę, amor i jedno (przednie) koło. Nie byle jakie bo zdrowo zaplecione DT 240s/FR560 w super stanie. :) Pora wymyślić drugie koło, tylne... I teraz jak tu zrobić z obręczami? Wydać czterysta cebulionów na taką samą obręcz i potem zbierać zaskórniaki na piastę? Czy rozpleść koło, sprzedać posiadaną obręcz i kupić za nią dwie inne, nowe... a piastę finansować z obecnych zaskórniaków?

Na FR'kach byłoby ładniej i fajnijej, ale zrezygnowanie z nich to jakieś 400zł w kieszeni... Sam nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...