Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Dwie dwudziestki dziewiątki

Screenshot_2022-06-22-12-50-20-282_com.android.chrome.thumb.jpg.26ec110d9263996b956d9b96d3a9c0bb.jpg

 

Koszyk na chmielotoniki i kiełbasę

Screenshot_2022-06-22-13-04-45-866_pl.allegro.thumb.jpg.9e82b37c6c4a347b4fbc0adb393b04cb.jpg

Za symboliczną kwotę były do koszyka lampki

Screenshot_2022-06-22-13-04-21-543_pl.allegro.thumb.jpg.f2c9559cd95c43425b19843677de6e63.jpg

Kółka do GRX'a i deorki

Screenshot_2022-06-22-13-03-41-006_pl.allegro.thumb.jpg.2869ec25123aabc06926754a52fe9370.jpg

Łańcuch do singla z reszty, breloczek

Screenshot_2022-06-22-13-02-46-665_pl.allegro.thumb.jpg.8e271949aa5bfd58aa02cf9ab3700bf9.jpg

Dętkę i gumy do mocowania towarów w koszyku.

Pozdrow'er

Koła zaplotą się na początku lipca.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sobek82 napisał:

Koszyk na chmielotoniki i kiełbasę

 

Błąd!!! Wiklinowy z pokrywką trzeba było wziąć, a tak to butelki będą Ci na wybojach grzechotać, a słońce podgrzeje zawartość do temperatur niekonsumpcyjnych.

 

Żeby nie było offtopa 100%: kupiłem tarczę 220mm na przód, bo po przesiadce na 29era mam wrażenie jakby mi hamulec ciutkę mniej hamował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lezyne Strip Drive 400 lm

Jutro test, ale pierwsze wrażenie, że jest ogromna. Może dlatego, że do tej pory miałem jakieś chińczyki, czy brandowane chińczyki i były one o jakieś 1/3 krótsze i sporo chudsze.

Wygląda ok, pytanie jak świeci. fota z netu, bo już przyklejona w piwnicy do kiery.

lezyne-strip-drive-400-2-135565-f-sk7-w7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam bidony z Deca, kosztowały jakieś 9 zł/szt. Porządnie zrobione z porządnego plastiku i niczym nie walą, może odrobinę cytryną. Szkoda, bo już ich w Decu nie ma. Za bidon mógłbym dać ponad 40 zł, tylko po poważnym urazie w głowę. 

A żeby pozostać w temacie, to nabyłem drogą okazyjnego zakupu licznik Bryton 750, ze szpejem. Czyli jestem w drugiej odsłonie (bardziej delux) testowania chińszczyny w zakresie rowerowych nawigacji. Pierwsze doświadczenia (IGP IGS520) były całkiem udane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RabbitHood napisał:

U mnie po wielu markach (tylko camelbeka nie próbowałem) najlepiej przypadł do gustu najtańszy z deca - brudzi się, rysuje, guma na gwincie nie trzyma, ustnik się brudzi - ale smak wody ma smak wody.

Miarka pomarańczowego carbo do bidonu i można pić z każdego. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2022 o 17:27, Sansei6 napisał:

Ja tam biorę butelkę zwykłą po coli 0,5l itp lub po izotoniku z takim dziubkiem. Można kilka razy przepłukać a jak już się taka butelka zużyte to można następna. Mi wszystkie bidony waliły i tak mi nawet jedna "sprawiedliwa" sprzedawczyni doradziła po znajomości;)

Zawsze to jakaś opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kupowałem różne rzeczy - niedawno łańcuch Deore 6100, ale nie o tym...

Minęło ponad 7 miesięcy i nagle odezwał się do mnie stołeczny dealer Scott'a z pytaniem, czy nadal jestem zainteresowany Scale 925 - nie wiem, może się pomylili ?  W obecnych czasach trochę to dziwne, że sklep próbuje sprzedać rower, a ja nie chcę go kupić (trafił się wtedy 930 w dobrej cenie, więc powiedziałem papa 925, który i tak był wtedy niedostępny, a po podwyżce - zresztą przed też - nieopłacalny)...:icon_cool:  Może ktoś jest zainteresowany, to podam namiar (rozmiar L - i tak byłby dla mnie za duży, mimo 1,8 m ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...