Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie będzie końca świata to niebawem lecę na kilkudniowy wypad w góry wobec czego wpadło kilka rzeczy na pokład.

Paski zaciskowe FixPlus - 35 i 46 cm. Pasek jak pasek...działają :)

Blackburn Outpost Cargo + Geosmina Cargo - wziąłem dwa rodzaje bo nie za bardzo wiem co mi bardziej podejdzie. Gesomina to w zasadzie pełnowartościowa i wodoszczelna torba na wideleC. Blackurny to taki koszyczek z funkcją wożenia bagaży. Zobaczymy jak to wyjdzie gdy się zacznę pakować. W każdym razie podobają mi się oba więc pewnie zostawię sobie jeden i drugi.

Skerpety wodoszczelne DexShell 

Lampka INFINI TRON

Jakieś drobiazgi typu linka przerzutki, pancerz itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony rewelacyjną ceną 35 ziko dojrzałem do pompki stacjonarnej marki Walfort (ze sklepu Action). Na razie jest wielce okej. Nadmuchanie 29x2.3 to teraz przyjemność, a jak to oszczędza zaworki w bezdętce...Takie pompki mnie osobiście przypominają te radzieckie, używane do pompowania kół do wozu pod "kunia", co przed laty wielokrotnie robiłem osobiście. 

Do tego licznik bez kabla Walfort dla Pimpka (29 zetów, bardzo zacny za tę kwotę).

Wisienką na torcie jest karbą kierowniczka Tomtou 680mm i mostek 80mm. Zębów mam wystarczająco duźo :). To idzie do klasyka 26", którego znów dla zabawy przemalowałem na 1x9, z jajkiem 32t ale z kasetą 11-40. Kitajska myśl techniczna górą (górom) :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dokumosa napisał:

Gdyby zamiast spinki wystarczający był pin to w biosternie po 103zł są. Wysyłka 10.

bez sensu trochę ta oferta, paczkomat drogo - 15zł, dolicza dodatkowo 1.03zł za płatność internetową co daje 119.03zł za łańcuch na PIN.
Chyba że ktoś się chce bawić w przelewy i wysyłkę Pocztą Polską to urwie całe 2-3zł na wersji PIN, aczkolwiek za tyle nigdzie nie dostanie spinki która notabene się przydaje.
https://bikefast.pl/product-pol-122-LANCUCH-SHIMANO-CN-HG701-Lancuch-11s-XT-Ultegra-spinka.html tu masz spinka, darmowa wysyłka paczkomatowa i brak opłat za płatność - swoją drogą dziwna praktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dziwna nie wiem. W kazdym razie nie wliczają tego w cenę towaru i masz wybór. Poza tym przesyłka pocztą kosztuje równe 10zł. I jak pisałem jeśli ktoś nie potrzebuje spinki, np. ja bo mam ich kilkadziesiąt. Poza tym nie rozumiem zachwytu nad pacxkomatami. U mnie w 50% przypadków zamiast w wybranym urządzeniu zostawiają przesyłkę w dziwnych miejscach do których ciężko dotrzeć.

Edytowane przez Dokumosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą macie opinię o HG701? Bo ja zaczynam mieć mieszane uczucia. Mam 4 szt, zakładam kolejny po 500km, każdy zrobił dwa cykle, czyli po 1000km (właśnie mam czwarty łańcuch na rowerze po raz drugi). No i zdarzyło mi się, że napęd przeskoczył na 11T. Jeżdżąc na 3szt KMC X11 przekraczałem 5000km i dopiero cośtam nieśmiało się zaczynało, a tutaj do 4000km nie dobiłem, łańcuch jeden więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cervandes napisał:

Dobrą macie opinię o HG701?

Generalnie mam dobrą, tyle że na szosie. W sumie to u mnie 4-ty taki łańcuch. Wcześniej 105-tka. Co ciekawe pierwszy trochę przeciągnąłem i wytrzymał ponad 10 tysiaków. Sam byłem w szoku, przy czym tak się poskładało, że jeździł w sumie na trzech nowych kasetach (dwie pary kół + trenażer). Kasety wyszły z tego bez szwanku. Wszystkie dalej w użyciu. Kolejny zmieniłem po 4800, a obecny już przekroczył 5 tysiaków i właśnie się przymierzam do zmiany. Przy czym te dwa ostatnie są już niemal tak wyciągnięte jak ten pierwszy po 10. Możliwe, że trafiła mi się na dzień dobry wyjątkowo dobra sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2021 o 14:49, cervandes napisał:

Nowe tarcze kupiłem na zapas, jak mi się klocki skończą, to planuję wrzucić nowe tarcze i G04Ti... Czy to możliwe, że Shimano zmieniło sposób produkcji tarcz? Te sprzed 3 lat były moim zdaniem ostre, krawędzie miały wszystkie jak brzytwa, cięte laserem? A te są tłoczone.

 

 

 

A nie lepiej J04C? Mają radiator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...