Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, safian napisał:

Garminy podrożały? Które i o ile? Bo jak patrzyłem na ceny 530/830 ostatnio to od czasu premiery kosztują cały czas tyle samo.

Oj, tam... moja 530tka przejechała do mnie ponad dwie stówki tańsza niż tam gdzie chciałem pierwotnie ją nabyć :) No i tak sobie ogarniam temat od kilku dni...

ACtC-3cmnrmGqsZUj24a0rFUC6P2UdaN4-X0kE8I

 

Edytowane przez CoolBreezeOne
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królik okazał się mniejszy, węższy od contusia Ruban'a 2.6IMG_20210417_111121295_compress61.thumb.jpg.7a7532ad793efb6a32afdec0488c32d2.jpg

Korba dla młodego i łańcuch.

Dętki 20"

Po16 zł Owijki dla młodego, grupy.

Hamulec Shimano mech. na próbę.

Wianki do suportu, bo ich prawie w suporcie nie było.

Haki do przerzutek w ramach old type.

Pozdrow'er

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa gadżety. Bardziej brelok niż klucz...no może od biedy i zielona trytytka, pozornie nic ale zaletą jej jest to że również nic nie waży łatwo można ją schować do tylnej kieszeni koszulki a jak gdzieś zatrzymamy się na powiedzmy kawę  łatwo  można nią spiąć koło z ramą bądź przypiąć do czegoś rower, oczywiście gdy mamy rower na oku trochę trudniej będzie komuś wsiąść i odjechać. 

DSC00706.JPG

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Strek napisał:

Dwa gadżety. Bardziej brelok niż klucz...no może od biedy i zielona trytytka, pozornie nic ale zaletą jej jest to że również nic nie waży łatwo można ją schować do tylnej kieszeni koszulki a jak gdzieś zatrzymamy się na powiedzmy kawę  łatwo  można nią spiąć koło z ramą bądź przypiąć do czegoś rower, oczywiście gdy mamy rower na oku trochę trudniej będzie komuś wsiąść i odjechać. 

 

 

Mi się zdarza małą kłódeczkę wozić, którą zapinam na tarczę. Na szczęście jeszcze nigdy nikt nie próbował porwać mojego maleństwa dla okupu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, ale te kółka mają nyple wewnętrzne i bez zdjęcia starej taśmy się nie ruszy. Gdybym miał taśmę dać od razu to ewentualne poprawki = kolejna zmiana taśmy.  A tak mogę dać opaskę nawet na chwilę. Nawiasem byłaby może i na stałe, ale te obręcze są dość szerokie wewnątrz i wszelkie opaski pozwalające na wysokie ciśnienie są o dobre dwa mm za wąskie. Niby jedno z drugim nie powinno mieć nic wspólnego, ale jednak szerszym się zakres ciśnienia kończy niżej. Za wąska opaska potrafi się w warunkach zmiany polowych podwinąć i już miałem tak, że dzięki temu dętka przetarła, bo się z jednej strony otwór odsłonił minimalnie. To samo miałem w kołach grawelowych, tylko tam w porę zauważyłem i a nyple normalne.

 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...