Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.04.2021 o 12:39, cervandes napisał:

- CO TY TAM ZNOWU KUPIŁEŚ?! 

- Kochanie! To na wakacje!!

 

f52b898d694fdc40c4a49eae4de56a9b.jpg

Też chciałem GoPro, ale 7 się wiesza masakrycznie prawie każdemu, 8 się wiesza z połowie użytkowników i wyłącza przy -2 st. C, a 9 kosztuje za dużo i ma problemy z pierdzącym dźwiękiem. W krajach tzw. Zachodu producent wymienia na reklamacji albo oddaje kasę, u nas droga przez mękę i udawanie że problemu nie ma. Podejrzewam że jak z laptopami, do nas wędrują sztuki po serwisie w innych "lepszych" krajach (to nie mit, naprawiałem laptopy). Więc czekam na drugą wersję DJI Osmo Action.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Thomass13 napisał:

Dobre klucze to podstawa, szybki przegląd jakie posiadm śruby s swoim rumaku i zakup narzedzi marki unior, mam nadzieję że w domowym uzytkowaniu dadza rady:

1618316364326.jpg.d625094cc28043f92c4d89af87627cdc.jpg

Nie przeszkadza Ci że na dłuższym końcu jest kulka? Miałem na takie ochotę, ale to mnie odstraszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to przemyślałem sobie to z tą kulką. Dzięki temu można pod kątem zakręcać śrubę, jak dobrze pamiętam pod kątem 25 stopni. Posiadam też imbusy z taką dokładnie kulka od firmy Bandhusa. Są też klucze dostępne bez kulki gdy okaże się że i takie będę potrzebował to się dokupi w przyszłości. Jeszcze na oku mam kilka narzędzi od firmy Unior ale fundusze nie pozwalają. Wszystko w swoim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła dt swiss xrc 1501. Maja już szerokość 30 mm wewnątrz. Obręcz karbonowa, piasty 240 exp i szprychy dt competition race. W komplecie dostajemy dwa bębenki microspline/sram xd, jest centerlock dla tarcz ale dają również adapter na 6śrub. Waga 1544 g komplet z wentylami i taśmami. Wentyle tubeless i taśmy założone. Zatem koła można stosować na shimano lub sram lub zmienić po jakimś czasie jak się komuś zechce. Nic już nie musimy kupować. 

Kupiłem już kilka tygodni temu ale dopiero od tygodnia jeżdżę. Opony zakłada się po prostu ręką bez żadnego siłowania, mam 2.3 fast trak control przód i tył, a pompuje ręczną pompką. Po napompowaniu nawet kropla płynu uszczelniającego nigdzie się nie pojawiła na zewnątrz. Ciśnienie trzyma od tygodnia bez dopompowywania. Po prostu tak jak powinno być. Głupi by to założył. 

Te napisy dt swiss ( białe ) i na górze xrc 1501  ( szare ) zamalowałem czarnym permanentnym, który o dziwo trzyma. Nic nie schodzi i dopiero jak się mocno przypatrzymy w słońcu widać dt swiss. Cyfry 240 na piastach wystarczy dotknąć paznokciem a farba schodzi - jak ktoś chce szpanować tym napisem na piastach to po kilku myciach to wszystko zejdzie. Ja zeskrobałem w sekundę - bo tak lubię - anonimowo.

Jazda - złego słowa nie mogę powiedzieć. Akurat pierwszy raz mam ratchet 36t ( bo teraz w 240 exp jest standardowo ) i daje to w porównaniu do 18t większy hałas - ale to dobrze bo jak spotykam spacerowicza na drodze to słyszy i ustępuje. O sztywności i jakiś tam innych cudach nic nie powiem. Jedzie - jedzie. Po prostu dobre koła. Jak ktoś chce kupić do ht/fulla można kupić w ciemno. 

Płatność możliwa przy odbiorze bez żadnego problemu - zamawiasz i dt4you nawet się nie skrzywi jak chcesz tak zapłacić. 

IMG_20210225_130708.jpg

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pszczak0 napisał:

A co powiecie na ten licznik j

Bierz https://allegro.pl/oferta/licznik-sigma-bc-16-12-sts-bezprzewodowy-9560499919 Dokupisz sobie kiedyś czujnik kadencji i zobaxczysz, jak fajnie zmieni sie twoja jazda :)

Mam dwa takie - po jednym przejechało auto na parkingu - no fakt,  sie troche porysował, widac pęknięcie szkła i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, pszczak0 napisał:

A co powiecie na ten licznik jest o wiele tańszy i dużo osób go kupiło nie zalezy mi na full wypasie https://allegro.pl/oferta/licznik-sigma-bc9-16-bezprzewodowy-kalorie-pl-menu-10211420696?

Czy się mylę czy opisujesz w dwóch postach ten sam licznik?

Edytowane przez Strek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...