Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Accent_Szaj napisał:

Skórzane chwyty Brooks

Classic ....jeszcze niech twój tyłek zasmakuje brooksa- nie ma wygodniejszych siodełek, choć wiem że to się nie godzi do carbonu.

Ale z brooksem jest tak że po intensywnej jeździe boli wszystko, ale nie dupcia. Mam Swift-a /B17 ;-)) i nie oddam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z łoeliksa, na forum link wrzucony był, telefon był, zaklepane było, oczekiwane było, bo hak się jeden zgubił, był zamawiany z Holandii, w końcu przyszło, w październiku zamówiłem koła, dzisiaj przyszło. Z tego wszystkiego zapomniałem kupić oponę na tył i mleko.  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w dziale „żelaznym” zara pacze 

Ps. Mam pewne retrospektywne pokusy, kiedyś miałem całkiem fajne rowery ,przełom lat90-tych , jeden z nich ( ten fajniejszy) ukradli. Mam dwie opcje , dać komuś poskładać, lub kupić na ebay ..sam nie mam czasu, ale pojeździło by się na retro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2021 o 22:47, TheJW napisał:

Chwaliłem się ostatnio, że kupiłem, więc na dowód zdjęcie, bo nareszcie doszły!

NXT29UL32

nxt.thumb.jpg.8319982285772fbd9455df1087a6e8d6.jpg

Termin u kołodzieja zaklepany, czekam tylko na ofertę piast i info o ich dostępności.

P.S. Nie, nie lubię Audi. :P

Kupowałeś bezpośrednio przez stronę producenta czy przez polskiego przedstawiciela? Gotowe koła na ich stronie są drogie.  Może to jest dobry pomysł - same obręcze. Konkretnie - trzeba mieć kartę kredytowa aby zapłacić? Jakieś opłaty celne itp? Czy ta cena na ich stronie jest ostateczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcusling bezpośrednio od producenta. Polski dystrybutor ma kosmiczne ceny. Ale nie zamówisz do Polski ze strony Nextie - umowa z dystrybutorem gwarantuje mu wyłączność, nawet producent nie może u nas sprzedawać. 

Gotowe koła faktycznie u nich dość drogie, ale w porównaniu do tego, jak wyceniane są w Polsce, to cena i tak nie jest taka zła. 

Moje zamkną się w 4000zł na piastach DT 240 EXP i cieniowanych (nie aero) szprychach. Na 350-tkach wyszłoby 3200, ale napaliłem się na nowe 240... ;) Mówię o koszcie całkowitym, obejmującym części i budowę przez profesjonalistów. 

Za obręcze płaciłem przez Revoluta (darmowe przewalutowanie) i PayPala.

Napisz na PW proszę jeśli chcesz znać szczegóły. Nie chciałbym wszystkiego pisać publicznie... ;)

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...