Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.04.2020 o 13:51, kuku83 napisał:

Zestaw do odpowietrzania

Używałeś już? Ja mam taki sam. Brakuje tam jednej przejściówki, do połączenia zbiorniczka (tego żółtego) z nyplem który wkręcamy w manetkę. Ja uciąłem kawałek tej rurki i połączyłem. Działa, ale powiem że jestem trochę zawiedziony takim bobolem. Albo nie umiem tego używać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JWO napisał:

Używałeś już? Ja mam taki sam. Brakuje tam jednej przejściówki, do połączenia zbiorniczka (tego żółtego) z nyplem który wkręcamy w manetkę. Ja uciąłem kawałek tej rurki i połączyłem. Działa, ale powiem że jestem trochę zawiedziony takim bobolem. Albo nie umiem tego używać ;)

Powiem Ci, że miałem go okazję już przetestować, odpowietrzałem model Shimano M395 i szczerze nie mogę narzekać, wszystkie końcówki które wkręca się w ten żółty zbiorniczek miałem i nie było problemu z dopasowaniem odpowiedniej końcówki, którą wkręca się w miejsce śrubki imbusowej która zabezpiecza zbiorniczek od strony klamki hamulca. Pierwszy raz odpowietrzałem hamulce i znając moje "ponad przeciętne umiejętności", to było nic trudnego, a to się u mnie ceni ;) Jedyne co, to połasiłem na zbyt duży zestaw a tak naprawdę potrzebne mi były 5 rzeczy, ale z drugiej strony dużo miejsca nie zajmuję, a może kiedyś ktoś będzie potrzebował i się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kuku83 napisał:

wszystkie końcówki które wkręca się w ten żółty zbiorniczek miałem i nie było problemu z dopasowaniem odpowiedniej końcówki, którą wkręca się w miejsce śrubki imbusowej która zabezpiecza zbiorniczek od strony klamki hamulca. 

Mógłbyś zrobić zdjęcie  części które użyłeś? Możliwe że ta śruba ma inny rozmiar w innych zestawach? Ja mam klamkomanetki RX810.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z piwnicy i trochę ja pomieszałem, ten żółty lejek ma już na stałe gwint, który wkręca się właśnie w manetkę po odkręceniu śrubki imbusowej, a te pozostałe końcówki z zestawu, to w sumie nie wiem do czego służą, pewnie do innych modeli.

20200415_165102.thumb.jpg.8fdc3d6858364b077bb1ea8a22c67d30.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kuku83 napisał:

Właśnie wróciłem z piwnicy i trochę ja pomieszałem, ten żółty lejek ma już na stałe gwint, który wkręca się właśnie w manetkę po odkręceniu śrubki imbusowej, a te pozostałe końcówki z zestawu, to w sumie nie wiem do czego służą, pewnie do innych modeli.

Dzięki, to u mnie jest inna średnica, albo lejka albo śrubki. Jedna z tych końcówek pasowała do śrubki, ale nie było jak połączyć z lejkiem. Jak będę miał czas to rzuce okiem jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie wymiana napędu, ale jeszcze nie wiem, kiedy. ;) Części kupione teraz, bo za dwa miesiące ceny na pewno podskoczą.

- Owal Banless 34t
- Łańcuchy KMC X12: Silver/Black, EPT i Ti-N Gold - EPT i złoty dla mnie, najtańszy do roweru partnerki, bo mało jeździ
- Kaseta GX Eagle XG-1275

I oliwki z inertami do BH90, bo zawsze jak potrzeba, to nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Z góry przepraszamy za post, ale mam nadzieję, że jest we właściwej kategorii. 

 

Chcemy przetestować nasze oringi gumowe dla Rowerzystów, dlatego szukamy osób chętnych do darmowego otrzymania oringów od nas do serwisu rowerów. 

W zamian potrzebujemy: feedback

Dobierzemy właściwe rozwiązania

Pozdrawiamy z POWERRubber.com :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, JWO napisał:

Dzięki, to u mnie jest inna średnica, albo lejka albo śrubki. Jedna z tych końcówek pasowała do śrubki, ale nie było jak połączyć z lejkiem. Jak będę miał czas to rzuce okiem jeszcze raz.

Jak Masz taki zestaw jak ja, to może dałoby radę tak jak mówisz, wkręcić tą pasującą końcówkę, założyć wężyk i połączyć go nie z tym lejkiem, a z tą przeźroczystą buteleczką, którą możesz zawiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że poszukiwania "siodełkowego graal'a" tymczasowo zakończone chińskim produktem. Nooo może zamówię sobie szerszą wersję testowo ale na spinningu daje radę

Fajna jakość, dość krótkie więc do mocno pochylonej pozycji powinno być spoko, zobaczymy po testach terenowych

 

IMG_20200417_151604_Easy-Resize.com.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw do odpicowania napędu :D 

 

imo jedna z najładniejszych korb dostępnych na rynku + owal od Banless. Jak tak patrzę na tą zębatkę, to mam ochotę ją powiesić na ścianie, a nie montować w rowerze :D jakość wykonania pierwsza klasa, jestem ciekaw jak się jeździ na takim wynalazku 

crankset_fhd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...