Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kamar59 napisał:
8 godzin temu, TheJW napisał:

W końcu wentyle do bezdętek (Accent)!

A do tego, coby kurierowi za lekko nie było - kółka przerzutki M8000. ;);)

Kółka się wyrobiły? Na łożyskach są. 

Zajechałem napinające razem z napędem. Napęd dawno wymieniony, a kółka działają i nie mogły się doczekać. ;) W końcu nadszedł ich czas.

Ano są na łożyskach. Spróbuję je wydłubać i zostawię, może się przydadzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy z tym co kupiłem :D

- korba FC-M470 deore na octalink + ramię 776 gram.Korba wykonana w całości z aluminiumSystem HOLLOWTECH, technologia próżniowych komór w ramionach korby, które są kute. (zastanawiam sie z czego zrobiona jest najwieksza zębatka bo nie jest to stal jak reszta magnezu nie przyciąga i jaka moze byc jej trwałość?)

- przerzutka przód shimano deore xt M-751

Korba 1.JPG

Korba 2.JPG

Przerzutka 1.JPG

Edytowane przez Thomass13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod licznik (czy tam komputerek) Lezyne to nie widziałem zamienników, ino oryginał taki 

Lezyne_Lenkerhalterung_f_r_GPS_Computer%

no i to co w zestawie, na mostek/kierownicę.

A ja ostatnio kupiłem sobie na tył do crossa Panaracer Gravelking SK 700x38c i nawet załozyłem, ale już nie zdążyłem pojeździć, czekam aż sie ta jesień cholerna skończy :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana 11-36 na 11-42

w ramach testu i z czystej ciekawości. Na maratonach w Żywcu i Brennej dużą cześć długich 20% podjazdów podjeżdżałem na dwóch ostatnich koronkach, więc tutaj noga powinna mieć trochę luzu :) do tego przełożenia, na których jeżdżę najwięcej, w tej kasecie są bliżej środka, więc napęd będzie miał lżej.

i-KVBDsFm-X2.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up za Sigma Sports:

Cytat

Unfortunately, these mounts have been pushed back in production a few times, we are currently expecting stock around the 30th of July.

Więc jakieś nadzieje są :) Chociaż 48 euro skutecznie odstrasza

Ok, skoro nie ma zamienników to czas zakończyć offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...