Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, lederfox34 napisał:

Cudo (maszynka z płynem) do czyszczenia łańcucha z Lidla. Poprzednie z Tesco bodajże służyło dzielnie przez 2 lata do 4 rowerów aż się włoski 'wyciorały'. 

Też kupiłem z ciekawości, dziś użyłem. Raczej nie będę więcej używał. Podobna ilość roboty jak przy ściąganiu łańcucha, a łańcuch nie jest kompletnie czysty po myciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Nie jest to co prawda zakup części rowerowej, ale tylko przy rowerach będzie używana :)

Odratowana z kupy złomowej za cztery puszki ciemnego Okocimia (jedno skonsumowałem ze sprzedawcą, więc w sumie za trzy ;) ).

Ciężka jak nieszczęście i na początku wymagała sporo perswazji i oleju.

Jednak jako miłośnik stali jestem z niej bardzo zadowolony i szczególnie dumny :D

nE2JoxQ.jpg

Napis  zdecydowanie godny uratowania :D

m3M146i.jpg

 

W planach piaskarka i albo wersja "raw" albo jakiś kororowy lakier.

Edytowane przez porcelanowy
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki rowerowe tylne:

1. Kellys Element https://www.kellysbike.com/pl/oswietlenie-c164/element-p40109 - klon Walle

product_gallery_accesories_preview.jpg

2. Kellys Rippy https://www.kellysbike.com/pl/oswietlenie-c164/rippy-p40108 - podobno Walle jest za mocna, a ta Rippy raz że ma 1 diodę zamiast 2, to jeszcze ma tryb 50%

product_gallery_accesories_preview.jpg

3. Lampka bez nazwy, ładowana na USB http://allegro.pl/lampka-rower-tylna-tyl-rowerowa-ladowana-usb-rapid-i6356699924.html - tak z ciekawości w sumie kupiłem, no i powinna być mała i łatwo montowalna

00dcc7494596b9de227072173c95

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owijka Speza oraz linki i pancerze a wczoraj w Biedrze ichniejszą torebkę z imbusami. Narzędzia i łatki legły w piwnicy, torebka po to to by wozić w niej wozić aku do lampki. Pakiet z sześciu sztuk wchodzi na styk. Mam nadzieję, że się sprawdzi.

Edytowane przez Mr. Dry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PiotrKaaaaaaaaaaa napisał:

Na allegro jest za 12 zł, więc podobnie. Czytałem, że jest polecana, dlatego wziąłem :)

Straszny badziew. Szybko zdycha, łatwo urwać plastikowe zaczepy, praktycznie z niczego się łamią. Nie polecam.

Ostatnio robiłem mocny upgrade roweru, nowy napęd, amor i koło, wcześniej sztyca pod siodło i samo siodło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt na Majówkę się kompletuje. Torba Apidury nie kierę już przetestowana - Ortlieb troszkę fajniejszy ale Ortliebów mam całą piwnicę więc chciałeś coś innego przetestować.

No, a wczoraj poleciał do mnie namiocik.

http://www.camp-polska.pl/Produkty/sport/namioty/camp-2392-camp-2392-minima-sl-i-namiot.html

Ciekaw jestem jak się sprawdzi bo już kiedyś miałem taką trumienkę Colemana, ale nie byłem zadowolniony :)   tyle, że tamten był jednopowłokowiec, ten ma tropik i sypialnię.

Pierwszy nocleg planuję na Polanie Stumorgowej pod Mogielicą...może ktoś chętny na kilkudniowy wypad po górkach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja sobie kupiłem tego bajkhenda do rozpinania spinek. W ósemce z rozpięciem problemu nie miałem, w 11 rączkami nie dałem rady. Szczypce są genialne. A skoro już takie specjalistyczne narzędzia zamawiamy to ja zaszalałem i kupiłem sobie jeszcze bacik! Mogę teraz wszystkich wychłostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...