Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Nie :) o pierścionakch..

i łańcuszku...

 

A na serio zanim mod się wkurzy- biżuteria nie bardzo. łańcuszek jakoś dynda przy szosie w dolnym chwycie, niewygodne.

A pierścionki to wiadomo- kaprys. 

 

Rękawiczki się sprawdziły 45 km na silikonach Accenta w terenie też dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnych "naukowych" celach :) kupiłem sobie za całe 22 zł  4-cztery komplety takich chwytów od Chińczyka.

 

21n31xu.jpg

 

nn4as0.jpg

 

Ciesze się tylko że kupiłem to tam a nie na Alle-Drogo czy OLX gdzie za jeden komplet rodzimi "handlowcy" chcą od 20/40 a i nawet 50 zł.

 

Dodam jeszcze że przesyłka nie szła jak to straszą aż tak długo, bo tylko 15 dni.

 

jka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca, w temacie, ale nie chcę specjalnie zakładać nowego wątku. krótko, czaje się na kask. Przeczytałem już prawie cały internet i w ferworze walki natrafiłem sobie na taką oto stronę:

http://www.profesjonalnestrojekolarskie.pl/c_1_kaski_rowerowe/c_2_mtb_kaski_rowerowe?page=2

 

Pierwsza myśl - znalazłem święty graal, jednak zacząłem przyglądać się bliżej. Adres kontaktowy kończący się na gmail.com, sformułowania jakieś dziwne...

Czy ktoś z was spotkał się z tą stroną wcześniej? To jakiś chiński zaawansowany skrypt przerabia strony na język polski sprzedając ichnie produkty, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do nich z ciekawości, jak na razie skrzynka mejlowa nie odnotowała zwiększonej ilości spamu. Dziwne że im się opłacało produkowac polską stronę...

 

Btw. Skoro już tu jestem to na Merlin Cycles trwa właśnie promocja na Rebę 27,5 (803.98 - zł1,435.22)

, niestety taperowana rura więc dla mnie odpada, ale komuś z forumowiczów może się przyda:

 

https://www.merlincycles.com/rockshox-reba-rl-forks-275-65864.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztywny widelec od Accent'a do crossa taty, sexi  ;)  torby na kierownicę zaciąganie od górny, nieprzemakalne, nośność całkiem fajna (czyli kot się ucieszy w razie co) 

sztuk 2- dla rodzicieli, czarna i szara we wzory 

 

https://ctbike.pl/sport-arsenal-lrc-810-torba-na-zakupy-zatrzask-na-kierownice.html

 

dla siebie- testuję od Kross'a płyn do czyszczenia roweru. Całości, z błota i innego syfu, rozpylany z atomizera i spłukiwany. Całkiem ok. Bez szarpaniny z gąbeczką póki co. 

https://salon-rowerowy.pl/kosmetyka/8224-srodek-do-czyszczenia-roweru-kross-s2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się uzbierało :)

 

Manetki: Deore SL-M590
Kaseta: Deore SLX CS-HG80 11-32
Korba: Deore FC-M521 48/36/26 170mm
Łańcuch: Deore XT CN-HG93
 
Montaż jutro xD
 
No i ciężko to traktować jako "część rowerową", ale żona też ostatnio dostała rower Lazaro Liberty (tani trekking damski).
Edytowane przez sthEn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2 oponki Rocket Ron Evo tle pace star com-pand biała gwiazdka na szarym tle 3 na drugiej 4 za okazyjne 160 żeby już nie obrazić sobie dojścia

na samym początku, w tej chwili stoii kona u niego  jakaś jedynie delikatnie przechodzona dawnhiil ze skokiem foxa  160 z przodu która kosztowała jakieś 30

za jedyne 12000 pln Bieda aż mi wiecie zresztą co ......

 

 

 

 

Zajarany Życiem Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...