Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Były swego czasu podśmieujki w dziale codziennie jedno zdjęcie, co do jeżdżenia, wszystko zależy od człowieka, motywacja, czas wolny, chęci, czy jest to środek transportu, rekreacji lub sportu. Ja lubię jeździć, ale motywacji mało, czasu jeszcze mniej, do tego lubię chyba jeszcze bardziej grzebać przy rowerach i wieszać na ścianie lub stawiać w kąt. 😉

Pozdrow'er 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie myłem Gravela przez cały sezon, bo po prostu nie jeżdżę jak jest mokro. Raz złapała mnie ulewa i umył się sam. Teraz gdy przesiadam się na szosę i będę jeździł tylko po asfalcie, podejrzewam że także go nie umyję i wcale wiele gorzej niż na początku nie będzie wyglądał.

Zakupy:

4m Jagwire KEB-SL

4m SP-41

4x linka hamulcowa szosowa Jagwire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do swoich najbliższych ścieżek mam 40km i cały wypad tam i z powrotem zajmuje mi ok 5 godzin, to co mi później szkodzi spędzić przy sprzęcie kolejne 3 godziny? Jeżdżone było, a wygląda jak nowe. Co wtedy w tym dziwnego? 

Inaczej też to wygląda jak złapię kontuzję, albo coś się uszkodzi. Wtedy rower potrafi leżeć zagnojony miesiącami... Tylko nikt tego nie widzi bo fotek wtedy brak. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

  • Zaciski tarczowe Tektro Aries MD-M300 przód + tył
  • rama stalowa ze sztućcem, czarna, taka popularna
  • dwie obręcze 27.5 i 29 cali, obie na 35mm szerokie
  • 64 szprychy w sumie w 4 różnych rozmiarach
  • mostek KELLYS ALM/EN 45MM
  • Racing Ralph 27.5x2.25
  • kierownice OnOne OG v2 i OnOne Mary (bo nie wiem, która podpasuje)
  • dętki, suport na kwadrat, stery 1 1/8
Edytowane przez rambolbambol
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła... bez ogniwa w cenie 112 zł. Próby domowe wypadły pozytywnie, na "turbo" daje mega. Czekam na lepszą pogodę bo jak na razie jest za zimno a po zachodzie słońca to już lepiej z domu nie wychodzić. Zdjęcie temperatury o godz. 14.05 w załączeniu ;) 

signal-2022-12-18-115338_002.jpeg

signal-2022-12-18-115338_003.jpeg

signal-2022-12-17-150936_002.jpeg

Edytowane przez Zbyszek.K
  • +1 pomógł 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2022 o 12:39, TheJW napisał:

@CoolBreezeOne Ja wychodzę z założenia, że jeśli chodzi o widoczność na drodze i bezpieczeństwo, to nie istnieje pojęcie "za mocno". ;)

 

Jak najbardziej się zgadzam. Tylko ja w swojej jeździe raczej unikam wszelakiej maści asfaltów z ruchem czterokołowy - fakt czasami muszę się bujnąć przez miasto i jakiś dojazd w teren zaliczyć. Po prosu Flare/Ion dały niezłego czadu po pierwszym włączeniu. W terenie jeszcze nie jeździły, ale jakoś tak nieźle migają i nie wiem czy nie szkoda było by mi kumpli. Anyway, pewnie kwestia wybrania "ulubionego" trybu. Muszę jeszcze tylko do Flary ogarnąć jakiś uchwyt do podsiodłówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip ja nawet nie wiem ile mam piast dt z naklejkami, żadna nie zlazi. Te nowsze z "kalkomaniami" owszem tak jak innym i mi obłażą. Te naklejkowe nie...

Te koła ze zdjęc mam pod ręką. Wszystkie naklejki całe. Masz koła szosowe, cx, mtb. Masz 350'ki, 240'ki i 180'ki'-biale:

received_566537265302105.jpeg

received_903471247479802.jpeg

received_1105238300067348.jpeg

received_1315569725925245.jpeg

received_690996072418099.jpeg

received_433754185496113.jpeg

received_1508576016288434.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...