Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak 11-52T. 750g, przerzutka nie ma sprzęgła.

Będzie się działo :P

Teraz, Dokumosa napisał:

Na jaki to bębęnek? Łańcuch 13s czy jak na ichniejszą inwencję twórczą przystało pasują 12?

Szosowy HG ( tzn, ten szerszy o 1.8mm ). To jest 12 rzędowa kaseta rozszerzona o 1 koronkę. Łańcuch dostałem "kmc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chrismelOstatnio przejechaliśmy 80km i był zadowolony. Twarde to to siodełko z pewnością nie jest. Dobrym wyborem jest też Ergon Core Prime - jest i miękkie i daje dobre podparcie, gdyż pod miękką warstwą jest już ta twardsza i nie siedzi się na skorupie po jakimś czasie. Do tego siodełko pracuje razem z nami. Ostatnio wytrzymałam na nim 10 godzin jazdy (12,5 godzin brutto), ale okazało się jednak za szerokie do mojej pozycji na rowerze. Teraz zakupiłam wersję mtb tego siodełka (jest węższe) i wierzchnia warstwa jest już jednak dużo twardsza niż w Core Prime, ale nadal przyjemnie się na tym siedzi.

Jak do holenderki, to może też jakiś Brooks na sprężynach?

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolkę Tacx Antares

Moja stara to się gdzieś sprzeniewierzyła... Człowiek się zwija z zawodów, czasem słyszy prośbę, "zostaw mamy start za 2h potem jakoś podrzucimy", więc tak pożyczona w biegu bezosobowo, oddana komu innemu pojechała z kimś trzecim gdzieś tam i zaginęła.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, CoolBreezeOne napisał:

Wjechało nowe rakietowe siodło w wersji Medium Cro i dwa 54T-raczety od brata za nice price.

 

Ciekaw jestem ile u Ciebie to siodło wytrzyma. U mnie już drugi egzemplarz i po kilku miesiącach pęka po bokach na szwie. Daj proszę znać za kilka miesięcy jak to wygląda u Ciebie :) Mimo tej wady, to lubię to siodełko :) 

Zakupione w niedzielę i dziś:

- Przerzutka Sram GX Eagle

- Manetka Sram GX Eagle

- Multitool Crankbrothers M19

 

Edytowane przez siemalysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, siemalysy napisał:

Ciekaw jestem ile u Ciebie to siodło wytrzyma. U mnie już drugi egzemplarz i po kilku miesiącach pęka po bokach na szwie.

No weź... 

Na pewno dam znać. Moje ostatnie siodlo (Ec90), umiera i jest twarde w porownaniu do rakiety. Zobaczymy czy zaprzyjaźnię sie z tą "kanapą ".

Tylko z jazdą u mnie słabo w tym sezonie - siły i czas rzucone na ogarnianie nowego miejsca zamieszkania. Coś pojeżdżę, ale jakiegoś katowania w najbliższym czasie raczej nie będzie.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozleciał mi się pancerz przedniej przerzutki w moim starym "mtb". Zamieniam więc napęd 3x8  na 1x8. dobry pancerz i linka kosztuje niewiele mniej, niż korba i zębatka NW. Także jedzie już do mnie chińska korba i kozacka zębatka ;)

korba.JPG.b7af28bdf41010315a1d7f3a699f57f5.JPG chainring.JPG.e5983c9390e62907e3f2f92076bdbb26.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...