Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Dokupiłem trochę brakujących gadżetów do rocznego serwisu Reby:

Narzędzia Bahco S910

Zestaw serwisowy 200h Rockshox

Zestaw upgrade U4 Rockshox - uszczelki

Olej RS 15WT

PM600 Military Grease (na obrazku ta "tubka" była zdecydowanie mniejsza)

Klucz do kasety Rockshox

Klucz nasadowy 24mm Unior

Wbijak uszczelek 32mm Unior

Adpater 1/2"-3/8"-1/4"

Aluminiowy rozkuwacz/zakuwacz spinki do łańcucha

Pomiar wyciągnięcia łańcucha ZTTO

Szczypce do segerów

Cleaner i degreaser Motorex/MucOff

IMG_20220603_171959.jpg

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lockdownie doszły w końcu SPD SL. Zamieniłem ES600 na R8000. Uchwyt zdecydowanie mocniejszy, niż w ES600, ale i przy wypinaniu potrzeba więcej siły.  Bloki nawet przy maksymalnym wysunięciu powodują że stopa jest bardziej do przodu, niż w ES600. Trzeba będzie przywyknąć. Zdecydowana poprawa przy zapinaniu. ES600 są gorzej wyważone i przekręcają się bardziej na "plecy". R8000 ustawiają się pionowo do zapięcia

.R8000.jpg.625e7f67660c80a141dd5be77f043427.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

A zaszalałem, i kupiłem (chyba bardziej z ciekawości niż potrzeby) licznik Bryton 320T z czujnikami kadencji i pulsu (266 zł wydało mi się dobrą ceną, nawet za używkę - widzę, że w jednym ze sklepów sam czujnik tętna tyle kosztuje, ale to pewnie zdzierstwo). Do tej pory używałem iGPSport iGS10 i Xoss G/G+, ale bez czujników, więc to trochę fanaberia (chociaż ta by była większa, gdybym kupił kilka razy droższego Garmina - tu złośliwi wypomną, że trzeba było od razu, zamiast się rozdrabniać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj strzeliła opona (i dętka) w drodze do pracy. Dobrze że 2 km od domu, a nie 20. Głośny wystrzał i dziura na 10cm. Chyba już nie będę pompował do 7 barów ;). GP 4season wytrzymała 15kkm. Zamówiłem nową.  Dwa lata temu kosztowała około 170PLN, dzisiaj 260PLN 🥴

1122847971_GP4season.JPG.3027568b016a281369c5198d809cc3bd.JPG

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciągnąłem się w weekend w zakupy i przyszło nowe siodełko dedykowane do ebikowych długich podjazdów. Zobaczymy czy się sprawdzi u mnie przy długich podjazdach na hardtailu.

W promocji była karbonowa sztyca no to wziąłem, w sumie nie wiem czy mi potrzebna. Do tego pasta do zębów, proszek do picia, klucz do kasety/amortyzatora i w końcu po półtora miesiąca czekania jest sztywna ośka z wajchą aby się już nie męczyć z imbusami.

Rock shox Thru axle Maxle 15x110

IceToolz 09C3

Peaty's pasta montażowa

Ergon SM E-mountain Core Prime

Sztyca Levelnine Team Carbon 400mm

Powerbar Isoactive 

IMG_20220615_113948_1a.thumb.jpg.dafed4b5984780f3d6ccb942fda51229.jpg

Edytowane przez JackFrost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechał Troy Lee A3 - inna planeta w porównaniu do podstawowego Bontragera Quantum w którym śmigałem.

W zestawie zapięcie magnetyczne, dwie wyściółki, zapasowe uszczelki przeciwpotowe o różnej grubości na czoło, naklejane rzepy do wyściółki, zrywalne śrubki do daszka oraz różne naklejki, pewnie aby zakleić tego paskudnego żółtego mipsa z tyłu kasku. Po przymiarce jest przyjemnie wygodnie na łbie. Za tydzień będzie chrzczone na rowerze.

IMG_20220620_155632.thumb.jpg.f43956d8a04e71cbd548f2f455cfcfcb.jpg

 

IMG_20220620_155715.thumb.jpg.b65cb7aca3afff46dbb2a1528d9f106a.jpg

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...