Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

@Pietern Połamać można wszystko, niby tak... Jednak tu nie powinno połamać się aluminium. Mocowanie do mostka jest identyczne i w moim przypadku dokręcając kluczem dynamometrycznym nie było nawet 4 Nm, a pękło mocowanie do mostka. Pomijam stabilność samej konstrukcji, bo utrata licznika to jedno. Ja bym bardziej martwił się o swoje zdorowie :)

Edytowane przez vincek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2022 o 16:17, Dokumosa napisał:

A co nie pykło? Używam podobnego i pyka nawet z ciężką latarką u spodu.

"Działać" będzie ale sporo mam do niego zastrzeżeń co do jakości. Jeśli zapłaciłbym za niego nie 37 a te 60+ co niby kosztował to bym odesłał. A najbardziej mnie wkurza poziom na jakim jest zamontowany licznik (swoją drogą ciężko go przekręcić a jeszcze ciężej wypiąć), podrzucam fotkę jaka jest różnica względem edge aero.

@Pietern ztto ma u mnie dożywotniego bana za skręcany pressfit za 80 złotych, który rozwalił mi się już przy montażu. Nie dość, że nie trzymał wymiaru i przeorał trochę mufę (dobrze, że alu) to tak się odkształcił, że w połowie wkręcania już się łożyska nie kręciły płynnie;P Poza tym mam jakieś dziwne obawy, że kupując "typowego chińczyka" podczas dzwona instert może okazać się jednak mocniejszy niż skrzydełka w liczniku i będzie problem

 

uchw.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cervandes napisał:

Jakie porcje 😂

Jeszcze troszkę i zaczną łańcuchy sprzedawać z metra, na ogniwa.

Smar z 2 powodów:

1. Dla buteleczki by zabierać ze sobą. Smarowanie musi cały czas być, a obecna 50ml za dużo miejsca zajmuje na moich wyprawach.

2. Z ciekawości. Smar i tak wychodzi taniej niż obecny którego używam, a jak spełni moje wymagania no to będę wiedział co następne kupić 😉. Szkoda że inni wszyscy producenci nie maja takich próbek. 

Mleczko również z powodu buteleczki, by brać ze sobą. 

2 godziny temu, skom25 napisał:

Jak wyżej. Gdzieś widziałem do kupienia.

Wszystko jest do kupienia jak się poszpera 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...