Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, cervandes napisał:

Ależ procedura odpowietrzania w Shimano polega właśnie na wtłaczaniu od strony zacisku oleju w górę, którego nadmiar zbiera się w lejku...

Bardziej miałem na myśli gdy strzykawką na dole pchasz, a na górze odsysasz. No ale ślepy jestem, dopiero zobaczyłem że w zestawie jest też lejek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stery do wiosennego remontu maszyny, wybijak do misek uniora, torebeczka Pro Maxi QR, 3 metry pancerza Jagwire Lex-SL, mały kluczyk dynamometryczny, moja pierwsza blaszka, zatrzaski do mocowania pancerzy na ramie i buteleczka jakiegoś trunku. 

 

Torebka wg opisu ma litr pojemności. Co za brednie, tam się MOŻE pół litra zmieści. Marzyło mi się w niej wozić telefon, ale gdzie tam, brakuje jeszcze tyle, że nie ma najmniejszych szans :(

 

90f64e6e14471f7f897176539bad5cd1.jpg


5bf43ab568c848c4bfae3aeec9520d63.jpg

 

 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odkręcić zacisk i usytuować tak żeby był poniżej klamki i bez żadnych węży i wygibasów. W zacisku blokada tłoczków. Klamkę ustawiasz poziomo. Montujesz leje i lejesz nieco szuwaksu. Trzeba trochę popracować klamką i już. W skrajnych przypadkach jeśli powietrze dostało się do zacisku to może nie wystarczyć ale zwykle działa. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i przesyłka z Biosternu!

Przerzutka Shimano XTR RD-M9100-SGS - taka fanaberia, bo zawsze chciałem mieć przerzutkę XTR! :) Pozytywne zaskoczenie, mega jakość!
Manetka Shimano XT SL-M8100-R - bo w tym wypadku kierowałem się rozsądkiem. ;) Tutaj kwestia jakości jest już dyskusyjna... :whistling:
Kaseta SLX CS-M7100 10-51 - bo miała być XT lub nawet XTR, ale w takiej cenie (333zł) grzech było nie brać! :thumbsup:
Bloki Shimano SM-SH51 - bo stare już prawie całkiem zużyte, będą pod ręką w razie potrzeby.
Piankowa osłona pancerzy Accent - i tutaj zdziwienie, bo zamówiłem 3 metry i przyszły -  ale w metrowych odcinkach... :confused: Myślałem, że tak jak pancerze przyjdzie w jednym odcinku, a tu zonk! No nic, mam nadzieję, że wystarczą. :)

shim.thumb.jpg.2516b13f5fc55f683243a3666f9a80d3.jpg
 

Wymiana napędu co prawda dopiero przed sezonem, ale brałem, bo nie wiadomo, kiedy części znowu będą. A i w takich cenach już na pewno nie będą... ;)

Edytowane przez TheJW
  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi komplet kółek skompletowany. Brakowało tarczy do przodu oraz łańcucha na nowy sezon. Ceny wariują. Kupiłem czym prędzej bo ceny z nowych dostaw przekraczają o 50% bieżące. Dostaw z terminem 14 tygodni ! Kółka Giant CXR 0 42MM, opony Continental GT 5000 TL, kaseta 10-33, tarcze 140 i 160 mm. Kółka na podjazdy. Byle do wiosny !

 

1_max.jpg

pol_pl_Lancuch-SRAM-RED-AXS-D1-12rz-114ogniw-srebrny-3267_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cervandes napisał:

Kurde, fajny ten zestaw. Mam jakiś szajsowaty multitool, może się skuszę.

Bardzo fajny, już sprawdzony. Trochę się skrzywiłem, że ja grzechotka już nie załapuje bo śruba jest luźna, to trzeba kombinować ręcznie. A jednak wcale nie, po drugiej stronie jest rowkowane kółko, którym wygodnie można kręcić kciukiem. Polecam, naprawdę dobrze to wygląda. Kupiłem na amazon.pl za 109 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...