Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Rafu napisał:

Łańcuch Shimano SLX CN-M7100

Pedały NS Bistro (prezent od żony)

Gripy ESI Chunky

Kierownica Renthal Fatbar - złota, a skromna ;) 

Okulary Oakley Sutro Prizm Road Jade

P.S. Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z kasetami? Chciałem kupić na zapas SLXa 12s 10-51 i NX Eagle, ale jedynie jakieś resztki w zawyżonych cenach można znaleźć. w Jednym sklepie (BikeInn bodajże) można kupić SLXa w "przedsprzedaży" z przewidywanym terminem dostawy na wrzesień - październik😆

Sytuacja jest taka, że nie ma. 

Łańcuch HG95

Suport HT2 Ultegra

Smar Shimano Anti Seize

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rafu napisał:

P.S. Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z kasetami? Chciałem kupić na zapas SLXa 12s 10-51 i NX Eagle, ale jedynie jakieś resztki w zawyżonych cenach można znaleźć. w Jednym sklepie (BikeInn bodajże) można kupić SLXa w "przedsprzedaży" z przewidywanym terminem dostawy na wrzesień - październik😆

Na shimano z grup M6/7/8100 czas czekania 16 tyg. więc może będą ciut wcześniej niż na wrzesień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugiej połowie stycznia napisałem w tym temacie, wraz ze zdjęciem łańcucha, bloków i innych głupot, że są to ostatnie wydatki "na rower" w tym roku. 

Że tak powiem...nie pykło...bo zdążyłem zmienić rower🙃 Zakupem że zdjęcia przekraczam 3k "wydane" na tematy rowerowe od czasu tamtego posta, nie licząc kwoty jaką dostałem za poprzedni sprzęt😎

IMG_20210226_174746_Easy-Resize.com.jpg

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie udało się ostatnio kupić nową korbę RooX (ciekaw jestem, czy ktoś jeszcze pamięta tę markę) do NRSa mojej Dziewczyny. Tylko anoda pasuje kolorem raczej do mojej tytanówki stąd trzeba ją będzie zmienić, ale przy tego typu zakupach na to się nie patrzy 😉 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Q_u napisał:

@cervandes co to za zacisk. Dzięki.

Taki dynks zapinany w tylne widełki na czas pucowania maszyny. Tę rolkę łańcuch oplata jakby na zębatce kasety, ponoć ułatwia to mycie. A ja lubię myć, oj lubię...

Edytowane przez cervandes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...