Skocz do zawartości

[zakupy cz5] co kupiłeś ostatnio z części rowerowych


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chcial kupic zebatke narrow wide do korby shimano sora r 3000, ale producent podaje ze rozstaw srob to 110 bcd, przeszukalem najczarniejsze otchłanie internetow i nie znalazlem zadnej zebatki narrow wide ktora bylaby na 4 sroby pod rozstaw 110 bcd!! Mozliwe ze producent sie pomylil w opisie ? Wiekszasc zebatek znalazlem na 104 bcd ;-( help me 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2019 o 14:31, desix napisał:

Przyjechał koszyk na bidon z AliExpress.

Z plusów póki co: względnie mi się podoba i mieści mój bidon

Jeżeli chodzi o wygląd to to samo co elite z deca,oczywiście poza tym "karbonem"

W deca też widziałem karbonowe po bodaj 8 dyszek,na ali te same coś koło 50 pln,raczej to samo.

Daj znać jak ta karbonara się sprawuje,potrzebuję kilku koszyków po taniości,może też akurat te wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2019 o 11:28, cervandes napisał:

Szkoda tylko, że czerwone są niedostępne.

U braci Kitajców, jak najbardziej...

https://pl.aliexpress.com/item/1-para-rower-kierownica-koniec-wtyczki-MTB-rower-szosowy-jazda-na-rowerze-aluminiowa-kierownica-uchwyty-wysokiej/32873760942.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6a235c0fJfPTcl

Ale nie są one PRO. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu były argumenty? W PRO wykonanie perfekt, anoda bardzo twarda bo już kilka razy opierałem o elewację rower i nie ma ani ryski. A Ty wyskakujesz, że tak samo tandetne jak te od chińczyka :D Często zamawiam różne badziewie z CHRL, zawsze mam kilka paczek w drodze i wiem że do rasowych fantów nie mają najmniejszego startu.

Chińczyk: badziewny napis, do tego namalowany krzywo, z chińskimi śrubkami z plasteliny. O czym tu rozmawiać? I co mnie to interesuje ile korki kosztowały, podobają się to biorę. To nie działka w centrum miasta czy łódź motorowa żeby się zastanawiać nad ceną.

 

I serio, w dobie przeglądarek podkreślających błędy - żałosne jest pisanie z błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cervandes napisał:

I serio, w dobie przeglądarek podkreślających błędy - żałosne jest pisanie z błędami.

Problem w tym, że ty chcesz być przykry i mnie dotknąć. Nie ma znaczenia jakość, bo przecież nie miałeś w ręku tego kapselka, który ma mieć krzywe napisy. Pewnie dotknęło cię to porównanie i w zamian ujawniasz swój lichy zasób kulturalny.

PS. Może to dla ciebie nowość, ale zwracanie obcym uwagi (jako argument w rozmowie) w sprawie ortografii, to jest buractwo, a nie ujawnianie swojej wspaniałości.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałeś się na forum akceptując jego regulamin. Punkt 3 b., nawet ci wkleję cytat: "należy używać słowników ortograficznych lub sprawdzać napisany tekst narzędziem do autokorekty"

Kapselek każdy jeden już na zdjęciach ma krzywe malowania i wygląda fatalnie.

Póki co to ty wyzywasz mnie od buraków i posiadaczy "lichych zasobów kulturalnych".

 

A teraz żegnam.

Edytowane przez cervandes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...