Skocz do zawartości

[Amortyzator] Spinner Eagle H - wymiana


michal13031986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję złożyć nowy rower w aktualnym mam wyżej wymieniony amortyzator Spinner Eagle H, trochę nie zadowolony z niego jestem, regulacja jego nic nie daje, większe dołki wyłapie jest oki, ale na mniejszych to czuje się jak bym jechał na sztywnym. Planuję jak coś wymienić go na:

http://allegro.pl/amortyzator-suntour-xcr-lo-100mm-czarny-2013-pivot-i4765285540.html

Czy odczuję różnicę po zmianie amora? Chciałbym kupić w cenie do 300zł, moja jazda to rekreacyjna, czasem polne/leśne drogi bez żadnych szaleństw.

Rozważam jeszcze rozkręcić go, przeczyścić, nasmarować lub wymienić sprężynę może coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to, zostanie ten rozkręcony nasmarowany, odłożę kasę i zwiększę budżet na jakieś 500-700zł i wtedy wrócę tutaj z pytaniem odnośnie amorka, a aktualnie jeszcze nowy sezon przejeżdżę na tym co mam

 

//edit:

czym sprężyny później nasmarować?

Edytowane przez michal13031986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, został rozkręcony, dokładnie w jednym sprężyna jest, drugi całkiem pusty w środku, tylko olej jest. Jaki dać nowy do niego olej??. Dałem na max - jak by delikatniej lżej chodził, jutro/pojutrze sprawdzę bo muszę kupić łożyska do sterów bo okazały się pęknięte.

 

//edit:

A jak by do drugiego dać też sprężynę czy nie da rady? Kurcze mogłem sprawdzić jak miałem rozkręcony :icon_confused:

Edytowane przez michal13031986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Masz kilka opcji.

- w sklepie internetowym, rowerowym, kupić daną wartość oleju 100, 200 czy ile potrzepujesz. Nie każdy tak sprzedaje ale są takie.

- pójść i kupić motorexa 5w, za ok 40zł, mniej jak 1l chyba nie sprzedają.

- kupić oryginał polecany przez producenta o ile znajdziesz co to ma być. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam jeszcze dwa pytania odnośnie nowego amorka:

1. Jaki do max 300zł żeby zbierał też małe przeszkody

za 210zł opłacał by się taki:
http://allegro.pl/am-xcr-lo-2014-r-pod-tarcze-olej-sprezyna-2-kolory-i4968963273.html

Kumpel ma do sprzedania nówkę 

2. do 600zł jaki polecacie? 

waga moja to 70kg

Edytowane przez michal13031986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...