Skocz do zawartości

[ostrzeżenia] Ludzie, bez przesady !


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 3 ostrzezenia. Jedno za wugaryzymy[nie dziwie sie]2 za toolabre w podpisie, jest dozwolony jeden, juz mam, patrze na innych i co widze? Niektorzy dotad maja kilka toolbarow !!!! No mody chyba zaniedbujecie swoja prace w dawaniu im ostrzezen. 3 ostrzeznie za 2 identycxzne tematy od fryty. Pokaz mi gdzie ja zalozylem 2 identyczne tematy i na przylosc fryta badz laskaw i mnie poinformuj w privie ze blad popelnilem, ze zalozylem 2 takie same tematy, nie wiem gdzie no ale dobra, a nie od razu dajesz mi ostrzezenia. Gdybys mi zwropcil uwage na privie to bym sie przystososwal do tego, lecz jesli znow bym zalozyl 2 identyczne to wtedy moglbys mi dac ostrzezenie, a nie id razu ciach i 30%...

 

Jestem zbulwrsowany. Ile wy userzy macie ostrzezen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam 3 ostrzezenia. Jedno za wugaryzymy[nie dziwie sie]" - Kiedyś mooocno się zdziwisz...

 

Osobiście to dałbym Ci jeszcze jedno ostrzeżenie za zerową stylistykę tego co piszesz...

 

I uważaj z "bulwrsowaniem" się bo przy takiej pogodzie nawet siedemnastolatek może zejść na zawał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowcat. Stylistyka? Chodzi ci o to, ze daje emoty, ktore sie nie wyswietlaja [ te, ktore sie stosuje na gg ] oraz, to ze nie buduje swoich wypowiedzi w sposob płynny i przejrzysty? Jesli tak, to jest wiele osob piszacych tak na forum, wiec naprawde nie wiem,dlaczego ja juz mam 30%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne ja i dziecko neostrady oj wawek. Mam tylko pretensje do tych ostrzezen. Dla mnie to zbedna sprawa, wysle sie priva, ze to i tamto sie źle zrobilo i sie dostosowuwyje do ów racji, a nie otrzymuje sie ostrzezenia, ktore tylko pogarszaja samopoczucie na forum. Mówie tu o informacji o ostrzezeniach pod avatarem. Ale tak juz jest, ja tu nie rządze, ja tylko zdobywam wiedze i wymieniam poglady, a do osob tworzacych zasady mam czuc respect i do ow zasad sie przystosowac. Pozdro dla adminow i modów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie ta historia zakupow jest zbedna, po co to ? tak samo miniaturka zdjecia, nie lepiej zastapic ja linkiem ?

 

Zakupy, bo chce wiedziec kiedy, w ktorym dniu, co kupilem, taki pamietnik zakupow rowerowych ;)

Miniaturka, a nie link, bo sie rzuca w oczy, a link to link, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne ja i dziecko neostrady oj wawek. Mam tylko pretensje do tych ostrzezen. Dla mnie to zbedna sprawa, wysle sie priva, ze to i tamto sie źle zrobilo i sie dostosowuwyje do ów racji, a nie otrzymuje sie ostrzezenia, ktore tylko pogarszaja samopoczucie na forum. Mówie tu o informacji o ostrzezeniach pod avatarem. Ale tak juz jest, ja tu nie rządze, ja tylko zdobywam wiedze i wymieniam poglady, a do osob tworzacych zasady mam czuc respect i do ow zasad sie przystosowac. Pozdro dla adminow i modów...

Może tego nie widzisz ale z twoich wypowiedzi i zachowań dokładnie pasujesz do tych dzieci neo.

Masz tu ponad 400 postów i chcesz żeby ci wysyłali priva o każdą rzecz, chyba nie zdajesz sobie sprawy ile to zajęłoby czasu, zwróć uwagę że mody/adminy ;) są tu w ich wolnym czasie i nic z tego nie mają więc nie są tu dla ciebie aby wszystko po tobie poprawiać i to jeszcze w sposób który tobie odpowiada. Mając tyle postów powinieneś sam wiedzieć co robisz źle, a nie robić źle i żądać aby ktoś to poprawiał jeszcze w uzgodnieniu z tobą, takie zachowanie to lekkie przegięcie zwłaszcza wobec osób które pomagają ci nic z tego nie mając tylko z dobrej woli.

 

Świat nie kończy się na Tobie.

Szanuj pracę innych.

Troszkę samokrytyki też by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoich wypowiedziach nie widze niczego zlego. Szanuje innych, gdy ci mnie rowniez szanują. Jestem mlody, ksztalci mi sie umysł. 15-17lat to taki strasznie głupi wiek, wiec jak cos źle napisze, nie wiem cos nie zwiazanego z tematem, lub cos co bylo na forum, a mi sie szukac nie chcialo to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>wilku

 

a do historii zakupow bloga sobie zaloz albo zawiaz supelek na chusteczce jak masz slaba pamiec.

 

a tak w ogole to po jaki kij wszyscy mamy w kolko czytac co i kiedy kupiles

 

moze ty nie jezdzisz na rowerze i tylko kalendarzyk w sygnaturce ci przypomina ze go masz ;)

 

pozdrawiam

 

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilku, jesteś typowym przykładem osoby z tej strony http://dziecineo.prv.pl/.

 

Zakupy, bo chce wiedziec kiedy, w ktorym dniu, co kupilem, taki pamietnik zakupow rowerowych

I wszyscy to muszą widzieć za każdym razem gdy przeglądają jakiś temat ?? Jak chcesz wiedzieć co i kiedy kupiłeś to zapisz sobie to na kartce albo gdzieś na dysku.

Tak samo miniatura, po co ma się rzucać w oczy ?? Jak ktoś będzie zainteresowany obejrzeniem twojego roweru to kliknie w link, jak nie to nie.

Zauwać że praktycznie za każdym razem wielkośc twojej sygnaturki jest ponad 2 razy większa od treści twojego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy, bo chce wiedziec kiedy, w ktorym dniu, co kupilem, taki pamietnik zakupow rowerowych smile.gif

Jak dla mnie to chcesz zaszpanować co Ty nie kupiłeś...

Gdybyś prowadził to dla własnej wiadomości to znalazłoby się to w jakimś pliku w kompie czy chociażby wykrukowane i leżące gdzies w szufladzie.

 

EDIT: Thomosh, o kilka sec szybszy byłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja pisze krotko i zwiezle tomek. Po co mam sie rozpisywac, jesli swoje mysli uloze tak, by nie pisac zbyt duzo. I ponawiam swoja odpowiedz: nie tylko ja mam histore zakupow i miniaturke. Wiec jak jechac, to nie tylko po mnie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>wolfik

 

nie nadymaj sie tak, ja do ciebie zartem a ty mnie obrazasz i po co ??

 

i nie jade po tobie bo mlody jestes i nie odpuscisz a mi szkoda na takie bezsensowne pyskowki klawiatury.

 

to ty tutaj robisz afere ze masz 30% i to koniec swiata i wszyscy sa zli, wez do serca uwagi, spusc pare i ciesz sie z forum jak wszyscy ;)

 

pozdrawiam

 

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz luzuje, po prostu jesli ktos mnie obraza, lub najezdza na mnie, to musze sie odwdzieczyc. uznaje moj temat, jako zamkniety, juz jest wszystko git, bede sie cieszyl z forum. Niedlugo buty mi przyjda i jak zwykle ja kaleka jakis problem z spd miec bede to topic sie nowy pojawi[ ale najpierw opcja: "szukaj"...] Pozdrawiam - wstrząśnęty "łólf"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...