Skocz do zawartości

[ostrzeżenia] Ludzie, bez przesady !


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupy, bo chce wiedziec kiedy, w ktorym dniu, co kupilem, taki pamietnik zakupow rowerowych

 

Jak chcesz mogę Tobie podesłać taki arkusz Excela który stworzyłem - notujesz sobie tam wszystkie wyjazdy rowerowe, wpisujesz co i kiedy kupiłeś a arkusz liczy Tobie ile poszczególne część ma przebiegu. A jak nie chce się Tobie wprowadzać w Excelu to masz jeszcze takie coś jak http://www.bikebrother.com/ - tam też możesz wprowadzać co kiedy kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze ze tu niezły temat sie rozwinął :) A i Wilku89 sie tym przeją nie na żarty :P dajcie na luz a nie teraz bedziecie sie licytowac kto ile ma toolbarow itd itp etc :) od tego są admini, modzi :P A wy sie zaczynacie tylko kłocić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co mnie najbardziej michal wkurza? Ze Mieciu jeszcze chce mi dowalic kolejne ostrzezenia za podpis[ ten juz były podpis] A co w tym wszystkim jest najsmieszniejsze? Ze dostalem jako 2 ostrzezenie wlasnie to, ze mam miec 1 toolbar a nie 4, i WOLNO MIEC TYLKO JEDEN. A ty moj drogi? Nie dosc, ze masz kilka to jeszcze zapewne ostrzezenia nie dostales. Widac dyskryminacja małolatow. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

kadargo - dostales ostrzezenie za podpis.

 

Ja niestety daje ostrzezenia jak tylko zobacze, ze ktos ma cos nie tak, zwlaszcza nowym uzytkownikom - nie wiem jak moderatorzy. Starsi uzytkownicy dostaja ode mnie tylko PW, bo mogli nie wiedziec, ze sie cos zmienilo.

 

I nie zgrywaj idioty, bo jak ja pisalem poprzedniego posta, to miales w podpisie wielka miniaturkę. Jezeli ktos bedzie chcial zobaczyc twoj rower, po prostu kliknie w link. To zaden problem. Tym bardziej bedziesz mial wiecej klikniec i czesciej bedziesz sie wypowiadal - z sensem... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się tłumaczyć :twisted: - może to ty powinieneś wysłać priva, że napisałeś dwa identyczne tematy? :)

Linka do tego drugiego tematu tobie wkleiłem, nie mogłeś go sprawdzić ponieważ nie masz dojścia do śmietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...