Skocz do zawartości

[olej] michelin z-45


Rekomendowane odpowiedzi

ja uwazam ze jest to raczej wynalazek i próba firmy michelin wkroczenia na inny rynek.Ja nie uznaj produktu firmy, która ma tradycje w czymś innym, a prezesowi zachciało sie eksperymentować. Ja bym wybrał jednak coś innego. PozDro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja się mogę wypowiedzieć, ponieważ od pewnego czasu stosuje go mój kumpel z którym jeżdżę na codzień :) No więc tak - po pierwsze olej jest bardzo rzadki. Do tego stopnia, że po posmarowaniu nim łańcucha i kręceniu chwilę korbą mamy go na ramie, oponach i własnej twarzy... Ponadto zanim dobrze nasmaruje łańcuch już zdąży skapać na ziemię. Teraz jego właściwości jezdne - łapie piach, ale nie w żadnych ekstremalnych ilościach. Według mnie w tej kategorii wypada całkiem nieźle. Nieco gorzej jest w przypadku głośności - łańcuch słychać juz gdzieś po 70-80km po szosie. Jak się wjedzie w las to już jest gorzej.

 

Ogólnie jak za tą cenę nie jest zły, ale ja bym polecił dołożyć parę złotych i kupić np. Pedros Syn Lube, który jest zdecydowanie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten olej i używam od miesiąca. Nie można mu w zasadzie nic zarzucić, fakt - jest troche rzadki ale można nabyć wprawy w nakładaniu na łańcuch.

Jest tylko na suche warunki - nie łapie kurzu a jak dostanie wody to niestety zaczyna być słychać piski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...