Skocz do zawartości

[Zlot VII] Powrót do przeszłości - Rzeczka i schronisko Orzeł


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Jestem po wstępnych ustaleniach z Mieciem i mając aprobatę Starszyzny chciałbym Wam przedstawić małą propozycję.

 

Chciałbym się podjąć organizacji kolejnego VII Zlotu ForumRowerowe.org.

 

Formuła zbliżona do I Zlotu.

 

Całe schronisko nasze, loteria, ognisko i kilka nowości jak np testy sprzętu (będę rozmawiał z Giantem, może uda się namówić Asicsa), może jakaś prezentacja.

 

Kolejna nowość to kilka propozycji rabatowych dla osób które już będą się znajdowały na liście Zlotowej. Jeżeli ktoś będzie planował zakupy rowerowe i nie tylko to myślę, że będzie zadowolony.

Chciałbym tym Was zachęcić do szybszej reakcji (jak to było przy organizacji I Zlotu) i nie czekania z zapisami do ostatniej chwili.

 

Miejscem to o ile się dogadamy z Michałem, właścicielem schroniska będzie Orzeł czyli taki mały powrót do przeszłości.

 

Zapraszam serdecznie do dyskusji i przedstawiania swoich koncepcji.

 

Osoby któe chciały by mi pomóc mile widziane.

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie śledziłem wpisu Przeora.

Myślę, że się dogadamy.

 

Co do miejscówki w Sowich to przypominam, że na pierwszym Zlocie od początku lecieliśmy na dwie grupy. Jedną Hard prowadził Tobo, a druga Light Kierownik i Ukasz.

Były osoby jak Kubusiowa które na stalowym sztywniaku dawały radę, aż do momentu kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, temat szybko się pojawił. Czy o tym pisał Przeor w tym: http://www.forumrowerowe.org/topic/164855-vi-zlot-zdjecia-i-filmy/?p=1539337 poście?

 

Nie, ja myślałem o Masywie Śnieżnika, który jest mega terenem i lajtowym i hardkorem dla chętnych.

 

Ale jak już się znalazł chętny to niech ciągnie ten wózek orga, który pełen dziegciu jest:) Z chęcią pałeczkę oddam.

Tylko żadnych ankiet nie róbcie:P tylko utrudniaja a pojadą i tak tylko Ci co chcą i mogą. Nie Ci, którzy w ankietach głosują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez MarcinGoluch, 6 Stycznia 2016 - Brak powodu
Ukryte przez MarcinGoluch, 6 Stycznia 2016 - Brak powodu

Przeorze znam ja po stokroć historie które opowiadasz. Wszak za 3 pierwsze Zloty odpowoedzialnym byłem ;).

 

I zlot termin i miejsce był całkowitym dyktatem i była największa ilość uczestników. Kolejne już chcieliśmy wprowadzić demokrację i ludziska mieli wątpliwości do samego końca.

Zrezygnowałem z organizacji po dziwnych akcjach o których wielu słyszało podczas opowoeści przy ognisku w czasie III zlotu w Głuchołazach.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie brzmi rewelacyjnie i oczywiście się piszę :)

A samochodem da się podjechać, chociaż stromo i po szutrze, ale jakoś idzie.Pamiętam, że tutaj na koniec dnia to jest wyzwanie, aby podjechać z siodła pod samo schronisko już na zasłużony odpoczynek - przynajmniej dobra motywacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...