Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• ExtraThicc
      Przez ExtraThicc
      Cześć, sprzedam nowy nieużywany, zdjęty z nowego roweru napęd Shimano Tiagra 4700 2x10, w jego skład wchodzą:
      klamkomanetki Tiagra 4700 2x10 przerzutka tył Tiagra GS przerzutka przód na zacisk 34.9mm kaseta Shimano HG500, 11-34T łańcuch KMC X10 + spinka Hamulce Tektro Lyra  MD-C510 Flat mount Cena to 800zł, odbiór w Poznaniu lub dostawa. Zdjęcia w ogłoszeniu.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-grupa-shimano-tiagra-4700-CID767-IDxVCOy.html
    • Deseury
      Przez Deseury
      Witten Państwa. Tak jak w temacie napisane, od około 1,5 miesiąca uczę się jeździć Wheelie i na początku używałem przełożeń 1-4 ale gdy została zajechana do końca to od miesiąca używałem tylko 1-3 i dzisiaj patrząc na zębatki, widać że długo nie podziałają. Mam niemiecki rower MTB (noname) i przezutki/kasetę z Shimano. Od razu powiem że napęd do najczystszych nie należy, ale nigdy jeszcze takiej sytuacji nie miałem. Prosiłbym mniej lub bardziej amatorskiego fachowca o ocenę tej sytuacji
    • EmilKluk
      Przez EmilKluk
      Witam,
      Nie dawno kupiłem używaną korbę e13 lg1r (83 mm) do mojego nowego roweru. Niestety suport, który aktualnie posiadam w ramie nie pasuje, muszę kupić nowy. Jedyny jaki znalazłem to e.13 BSA: https://7anna.pl/product-pol-7168-Suport-E-13-BSA-DH.html Jednak jest problem. Moja mufa ma 83 mm, a ten suport jest tylko w rozmiarze 68/73. No ale w sumie to on składa się z dwóch części i nie przechodzi przez środek. Wie ktoś może czy będzie pasował? A może znacie jakieś inne suporty pasujące do tej korby? Jeśli tak to proszę o linki.
      Pozdrawiam
    • Reapper
      Przez Reapper
      Cześć forumowicze. Zamierzam kupić nową piastę, mianowicie Nowatec d042sb 8/9.

Mam mały dylemat, ponieważ będę musiał zmienić również kasetę i zejść z 7 na 8 lub 9. Problem tkwi w tym, że nie wiem, czy przerzutka 7 będzie pasowała do kasety 8 lub 9 rzędowej. A kupowanie nowej przerzutki nie bardzo wchodzi w gre.

I teraz pytanie do was. Czy poszukać innej piasty, czy poczekać i kupić nową przerzutkę?
    • Xerotkacy
      Przez Xerotkacy
      Moja przerzutka jest wyjątkowo kapryśna. Podróź w dół (cięższe przełożenia) nie sprawia jej problemów, ale przy podróży w górę (lżejsze) często się waha. Prawie każda próba zmiany przełożenia na większą zębatkę (zwłaszcza w zakresie, mniej więcej, od 5 do 10) jest nieskuteczna. Przytrzymuję dźwignię (założono tu Sram Apex do Sram GX5 - to Marin Gestalt 3), odpuszczam i słyszę charakterystyczne chrobotanie. Już wiem, że znowu nie wskoczyła. Często pomaga taki patent: przytrzymuję dłużej, żeby wrzucić na większą zębatkę i albo powtarzam czynność, albo przytrzymuję krótko, by zrzucić na mniejszą (bo czesto akurat o jedną nie chce przeskoczyć, a o dwie już tak). O co chodzi? Regulowali mi tę przerzutkę już w dwóch różnych serwisach i dalej chodzi (a raczej nie chodzi) tak samo. Podobno problematyczne są te Sramy 1x10 (i 1x11), ale aż tak?!