Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Kupiłem okulary przeciwsłoneczne z lidla niestety jakość zastosowanego materiału daje duzo do myślenia. okulary maja niecałe pół roku :(

na gwarancji pewnie powiedzą mi że to uszkodzenie mechaniczne wiec okulary do kosza!

Nie polecam
 

Kliknij i pokaże ci się większy obrazek:

dsc0058.jpg

dsc0059eme.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu były w lidlu te lampki ale po 9,99zł kupiłem je i swiecą do dziś dnia, jako lampki do tego by być widocznym bardzo dobre i mocno świecą, tylnia czerwona bardzo dobrze widoczna nawet z kilkuset metrów, więc jako dodatkowe oświetlenie są super tylko, że troche drogo chcą w aktualnej ofercie za nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te okulary. Co prawda były na mnie ciut za wąskie ale dawały radę. Niestety ostatnio zgniotłem je wkładając do plecaka i urwał się kawałek. Ale to z mojej winy.

U mnie poszły szybki, w tym roku jakieś badziewie dali. Poprzednie wytrzymały 2 lata.

 

@marcinek1992 -

widzialem ze to badziewie, wiec kupilem zwykle 1kolorowe z decathlona za 10zł bodajże? polecam :)

Też je mam ale są bez porównania gorsze od tych z lidla. Tyle że nie ma co wymagać za taką kasę. Są małe i nie dają pełnej ochrony jak typowe rowerowe, ale nie są też do tego przeznaczone więc nie wymagam. Od biedy mogą być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej ofercie Lidla były zestaw naprawczy do opon (spray z końcówką na wentyl). Sporo tego leży do dzisiaj w koszu. Pytanie - czy nada się to jako rozwiązanie awaryjne do każdego koła (z dętką) czy tylko do opon bezdętkowych? W instrukcji na opakowaniu mowa jest tylko o "oponie", nie ma słowa o dętce. Czy jest sens wozić to ze sobą zamiast zapasowej dętki i łyżek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam w całości obserwacje innych co do softshelli z Lidla.

Mimo, ze wyglądają porządnie i funkcjonalnie to sa niesamowicie nieoddychalne.

Ja robię 15 km w jedna stronę do pracy i niestety sauna.

Dziś rano temp. 10 stopni. Koszulka termiczną długi rękaw i na to ten żółty soft.

Po 15 minutach byłem mokry. Najbardziej chyba ręce. Rękawy od środka były mokre. Moźe dlatego dali patent z odpinaniem rękawów ;-)

Dodatkowo krój jest jakis dziwny. Jadąc pochylonych czuje ze kurtka sie na plecach zawija. A z przodu robi sie workowata mimo ze to rozmiar M. Tak jak stwierdzili pozostali, krój nie dla osób szczupłych lub ze sportową sylwetką.

 

Ale, mimo wszystko będę ją używał... Jutro pod spód dam termo koszulkę z krótkim rękawem. Moze bedzie lepiej...

Skusił mnie wygląd i cena. Ale jakość musi kosztować....niska cena = gorsza jakość.

 

zdecydowanie za ciepło się ubrałeś moim zdaniem -

do 10 st zakladam koszulke rowerową i cienką bluzę berknera (model Dean), a mam 15km do pracy. Późną jesienią jak mam 2-3 st zakladam koszulkę termiczną lun nawet koszulkę rowerową na krótki rękaw i na to softshella (zeszłoroczny model seledynowy z lidla) jak jest zima i minus ileś tam zakładam najgrubszego softshella z lidla (czarny model sprzed kilku lat). Gdybym w taką pogodę jaka mamy teraz czyli 12 st ubrał softshella spociłbym się niemiłosiernie.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tą torebkę, wersje materiałową (jest też sztywna plastikowa) i mogę szczerze polecić. Zero problemu z dopasowaniem do siodełka, multitool całkiem niezłej jakości, używałem jednego imbusa już kilka razy i nie widać żeby się zużył. Warto kupić dla samej torebki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tą większą i powiem szczerze, że jestem zadowolony. W sumie to moja pierwsza taka torba, więc nie mam porównania, ale jak patrzyłem w podobnej cenie takie na allegro, to ta lidlowa wydaje się lepsza. Dobre wykonanie, mocowanie na klips pod siodło i rzep do sztycy. Po rozsunięciu drugiego suwaka staje się ciut pojemniejsza, co jest też przydatne, bo przy zasuniętym suwaku np. nie mieści mi się telefon + kilka gratów. Nawet ten multitool wydaje się całkiem dobrze wykonany, przyda się kiedyś w razie czego. :P Jest rozłączany, od jednej strony, tej z kluczami do śrub sześciokątnych jest zabezpieczenie, żeby się same nie składały także całkiem całkiem.. ;) Jak za 25 zł to torba niczego sobie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy tylko ja mam problem z dopasowaniem rozmiaru spodni? Generalnie noszę rozmiar XL. Zakupiłem spodnie z ostatniej akcji Lidla (te z szelkami) i niestety okazały się za wielkie. Wymieniłem na rozmiar L (niestety zostały tylko te bez szelek) i znów przyjdzie mi oddać. Same nogawki są ok, choć ciut za krótkie. Natomiast w pasie i biodrach są za wielkie, nie mówiąc o tym, że pas musi być wiązany prawie na pępku. Może ktoś polecić jakieś długie spodnie podobne grubością i ciepło tą do tych lidlowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam Czy tylko ja mam problem z dopasowaniem rozmiaru spodni?
w tym roku nie przymierzalem, ale w zeszlym roku kupilem i szybko oddalem

widac ze teraz zmienili fason

ja L-ki nawet na uda nie moglem wciagnac :P

 

olej te spodnie i kup markowe. na mnie (dlugi, nie za szeroki) idealnie pasuja stanteksy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

a co znaczy "markowe"???
Sorry, ale takie teksty mnie rozbijają. czy chiński produkt jakim są spodnie np z Decathlonu to będą spodnie "markowe". To tyle łapania za słówka.

W kwestii spodni - kup sobie jakieś spodnie własnie z Decathlonu i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markowe tak samo szyje bengalskie dziecko za 1$ dziennie. Różnica jest w materiale i kontroli jakości.

 

W Mkę spodni na szelkach wchodzą normalne uda samca o obwodzie 65cm. Jeżeli Lka jest szersza i uda w nią nie wchodzą to mamy tzw. syndrom panczenisty. Oczywiście z uwagi na nierozciągliwy ceratex nazwany dla zmyłki softshellem rozciągliwość na obwodzie jest taka sobie i dlatego panczenista ma problem. Ale wiatroszczelność ceraty jest niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii spodni - kup sobie jakieś spodnie własnie z Decathlonu i będzie git.

 

Przeglądałem stronę Decathlonu i już coś sobie upatrzyłem. Pozostaje przejechać się do sklepu i przymierzyć.

 

 

W Mkę spodni na szelkach wchodzą normalne uda samca o obwodzie 65cm. Jeżeli Lka jest szersza i uda w nią nie wchodzą to mamy tzw. syndrom panczenisty. Oczywiście z uwagi na nierozciągliwy ceratex nazwany dla zmyłki softshellem rozciągliwość na obwodzie jest taka sobie i dlatego panczenista ma problem. Ale wiatroszczelność ceraty jest niezła.

 

Nie było problemu z wciśnięciem uda tylko resztą wymiarów. M-ki nawet nie zamierzam brać i przymierzać, skoro L-ka już jest za krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z nocnej przejazdzki i rozbierajac sie zauwazylem, ze wszystko co mialem na sobie bylo z Lidla :) Spodnie z ostatniej oferty, koszulka z krotkim rekawem, skarpetki i rekawiczki z lipcowej oferty i wiatrowka choc nie rowerowa ale tez kupiona w sierpniu w Lidlu. Do tego buty szosowe Crivit, telefon w uchwycie rowerowym z lipcowej oferty no i oswietlenie tez z Lidla. Zeby bylo jeszcze smieszniej rower szosowy KS Cycling, ktory mozna kupic w niemieckim Lidlu. Powietrze do kol wtloczone pompka z Lidla. Jezdzilem 2 godziny, zrobilem 50km. Nie zgrzalem sie ani nie zmarzlem. Nie mam sie do czego przyczepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Wlasnie wrocilem z nocnej przejazdzki i rozbierajac sie zauwazylem, ze wszystko co mialem na sobie bylo z Lidla

 

obawiam się, że nie interesuje nas że się rozbierałeś i co w kolejności zdejmowałeś z siebie... Bardziej mnie interesuje poprawna pisownia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...