Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

dziś byłem w lidlu ( oczywiście  angielskim lidlu ) po jakies tam badziewia i na głownej tablicy już jest reklama że 6 kwietnia bedzie nowa oferta rowerowa. Z tego co sie przyjrzałem to beda standardowo kaski, ale też widziałem sakwy i ogolnie temat trekkingowy. Ale gazetki na necie jeszcze nie umie znaleźć. Pisze dlatego że pewnie niedlugo w polskim lidlu tez beda to reklamować Przeważnie te oferty w anglii pokrywaja sie razem z polska oferta ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam czytanie ze zrozumieniem! Koniec OT!

 
Skarpetki Lidl, cena 9,99 PLN za 1 para 

- wygodny ściągacz 

- ochraniacz kostki 

- opaska W-Ring™ 

- wyściełanie pięty 

- wyściełanie ścięgna Achillesa 

- wyściełanie palców 

- podeszwa NATURAL-EVOLUTION 

 
no tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

kolejny co to do upadłego będzie się upierał, choć nie ma racji...

tak, kłania się czytanie ze zrozumieniem bo napisałem:
"w kwestii rowerowych skarpet "stópek"  " Wytłumaczyć może co autor miał na myśli pisząc o skarpetach "stópkach"???
Prosiłem o koniec offtopa?! Czy to takie trudne?
Tak na marginesie - gdzie jest to miasto Breslau? Bo nie kojarzę by takie było w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak na marginesie - gdzie jest to miasto Breslau? Bo nie kojarzę by takie było w Polsce...

Breslau to niemieckie okręty z czasów pierwszej wojny światowej.

Maszynka do czyszczenia łańcucha z LIDLa daje rade? Bo prawdopodobnie będzie w tegorocznej ofercie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z maszynką, piach zostaje w ogniwach i łańcuch rzęzi potem, najlepiej kupić 2 butelki benzyny ekstrakcyjnej i myć w 2 słoikach, jeden do mycia wstępnego i drugi końcowego i łańcuch cacy. Po odstaniu potem zlewać z powrotem do tych samych butelek. Jak ubywa benzyny w tej butelce do wstępnego mycia to dolewasz z czasem z tej czystszej butelki, a do końcowego mycia kupujesz znowu nową butelkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i ja. A o gwarancji przekonałem się zaraz po otwarciu pudełka. Ojciec był w biedronce to przy okazji wziął pompkę (nie zajrzał do środka). Otwieram pudło w domu a tu jeden tłok oderwany - swoją drogą mocują go na 3 małych zgrzewach. Na szczęście z wymianą nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić. Mam nadzieję że to usterka fabryczna a nie słabość materiału - inaczej lada moment będzie trzeba to znów wymienić/oddać. Tu jest plus lokalnego sklepu że zawsze można to zrobić. Nie trzeba nigdzie wysyłać na własny koszt (patrząc na cenę produktu to nikt by tego nie zrobił i olałby te 25 zł). Na produkt standardowo 2 lata gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem w temacie o środku do czyszczenia łańcucha którego nie spotkałem przy okazji oferty rowerowej - nie wiem z jakiej oferty (może jakiejś stałej chemii motoryzacyjnej) pochodzi teraz ale wczoraj widziałem go w sklepie na półce z podobnymi środkami. Cena i pojemność bez zmian. 

 

Zmieniło się jedynie opakowanie a konkretnie zatyczka - z fioletowej na czarną  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka. :-)

 

Mam do szanownych użytkowników i użytkowniczek tego forum pare pytań:

 

1. Myślałem by zakupić swój pierwszy licznik rowerowy (zależy mi na cenie gdyż akurat teraz mam więcej czasu na jeżdzenie, a kto wie czy za jakiś czas nie będę miał tyle czasu i czy zaś nie porzuca jeżdżenia na 2 lata, oraz mam skromny budżet) i w sklepie "Auchan" są za około: za 8zł (fajny mały, ma najważniejsze funkcje, czytelne cyfry pierwszej funkcji jak i zegarka), za 18zł (większy od pierwszego, ma wg mnie nie potrzebne dla mnie funkcje liczenia spalania kalorii, bardziej czytelne cyfry pierwszej funkcji ale mniejsze cyfry zegarka) i za 26zł (chyba większy od pierwszego, ma podświetlenie, niestety widziałem go tylko w reklamie, może nie dokładnie patrzyłem w sklepie), czy ktoś z was zakupił którykolwiek, albo wie coś więcej o tych licznikach?

 

2. W sklepie "Auchan" są też te patyczki odblaskowe na szprychy pisze na opakowaniu 3M, koszt około 15zł, wydaje mi się że otwór w środku tego patyczka jest za szeroki jak na szpryche, ktoś zakupił lub coś wie?

 

3. W sklepie "Biedronka" są apteczki pierwszej pomocy coś za około 18zł, opakowanie to materiał średnio mięki, składniki apteczki też jest w miare sporo, nawet ma rzep do przyczepienia np. do ścianki bagażnika w aucie. Chyba warto, tylko sam nie wiem. W sklepie są już ostatnie sztuki (wyprzedaż) zostało około 24, więc lada dzień może już ich nie być (mogą dać je do zwrotu bo apteczki chyba z miesiąc tam leżą). Ktoś kupił tom apteczke, albo widział zawartość? Acha zapomniałbym dodać że są kolory: jaskrawy żółty i jaskrawy pomarańczowy.

 

4. W "Auchan" są lampki, ktoś zakupił, bądź widział je w akcji?

 

5. Czy wogóle ktoś zakupił coś do roweru w sklepie "Auchan"?

 

Sorry że tak się rozpisałem, dzięki wszystkim którym chciało się doczytać do końca. Jeśli można prosiłbym o szybką odpowiedź, bo wiadomo jak to w marketach za niedługo mogą zmienić akcje tematyczną i akcesoria rowerowe mogą zniknąć.

 

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...