Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. odzież i akcesoria sportowe.


KolegaMisia

Rekomendowane odpowiedzi

To nie baw się w alledrogo tylko od razu zwróć do sklepu i tyle, dostaniesz zwrot pełnej kwoty a nie tyle ile ktoś wylicytuje. Chyba, że jeszcze na zarobek liczysz? ;) Po poprzednich akcjach widziałem te fanty z lidla na alle po "nieco" wyższych cenach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem trochę fantów przy okazji akcji, myślę, że stosunek jakość/cena jest zadowalający.

Potówkę bez rękawów wziąłem w ciemno, mam już dwie z długim rękawem (materiał chyba ten sam) z akcji narciarskiej - jestem z nich bardzo zadowolony, trzymają ciepło, nawet gdy mocno się spocę, w przyszłości kupię kolejne.
Koszulka rowerowa - moja pierwsza lidlowa - nie jest to ta sama jakość co "markowe" ciuchy, jednak cena jest pięciokrotnie niższa i w tym przedziale niczego lepszego nie spotkałem. Kieszenie ok, na zapinanej mi nie zależy, gdyż mam sakiewkę przy rowerze.
Torebka z narzędziami pod siodło, zestaw narzędzi wygląda bardzo przyzwoicie, samo etui również, wszystko w jednym miejscu, zawsze może się przydać.
Pompka z manometrem - po pierwszym użyciu jestem zadowolony, ciśnienie z 1,5 do 4,0 bara to zaledwie kilka naciśnięć. Z racji, że do tej pory męczyłem się z minipompką krossa, to jest to niebo, a ziemia - mam nadzieję, że się nie rozstrzelni.
Olej do łańcucha - miałem już kiedyś chyba taki sam. Z racji, że to aerozol, nie używam go do łańcucha, jednak fajnie się sprawdza w konserwacji wszystkich sprężyn - SPD, czy w przerzutkach.
Licznik - wziąłem tylko dlatego, że zostało mi trochę grosza, a cena fajna. Nigdy nie miałem parcia na posiadanie takowego, więc na nic droższego na razie bym się nie zdecydował. Wczoraj zamontowałem, dziś przejechałem. Liczy chyba dość poprawnie (obwód koła mierzyłem samodzielnie), zgodnie z słupkami przy drodze i aplikacją mobilną wyszło mi zgodnie.

 

Chciałem wziąć jeszcze bidonik, jednak wizualnie mi nie przypasował..

Więcej grzechów nie pamiętam :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się przetestować buty. Trasa tylko 60km, głównie teren, sporo błota, dużo podjazdów i do tego prawie cały czas mrzawka. Dodatkowo trochę pochodziłem w terenie w tym po mokrej drewnianej kladce na której poszła pierwsza gleba w tym roku, przyczepność opon prawie zerowa.

Nie są to super sztywne buty, lecz sprawdzają się bardzo dobrze. Stopa siedzi w nich pewnie, nie czuję żadnego luzu. Blok jest schowany, nie ma problemu z wpieciem/wypieciem. Chodzić też można spokojnie, dobrze trzymają się podłoża. Stopy po wyprawie miałem suche, buty są nie przemakalne, w upały może być problem...

Wiem że to mały dystans, ale jak na razie jestem z nich zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość forestowy

Termo bidon nie ma zwężenia przy nakrętce i po wybebeszeniu znakomicie robi za to toolboxa na narzędzia  :icon_cool:

Do niczego innego się nie nadaje  :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj go zwrócić.

Rozkręciłem to cudo w sklepie z ciekawości, bo nie powiem przydałoby mi się cos takiego na lato, ale dwa kawałki tworzywa z gąbką pomiędzy nie wyglądały za specjalnie... Ot bidok a nie bidon ;)

To jeden z tych produktów, które trzeba omijać, o ile nie przejdzie jakiejś ewolucji w kolejnych rzutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kiedy się te tępe dzidy z crivita, lidla germania czy skąd oni tam są nauczą że wystające nitki nie świadczą  o jakości produktu. Czy to jest poważnie niemiecka firma? Bo chluby reszcie Niemców to nie przynosi.Ja nie wiem czy szyją to jacyś niepełnosprawni czy kto 

Siostra,  mimo moich ostrzeżeń że złotówki są nie warte,  kupiła rękawiczki rowerowe i dzisiaj już jest po rękawiczkach, już się potargały na kciuku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę oglądałem resztki z tego co "rzucili dla ludu". Szczerze to mi ręce opadły, bo takiego chłamu jeszcze nie widziałem. Rękawiczki to jakiś żart i to samo kurtki. Jedna para butów jeszcze się uchowała, ale nie miałem nawet ochoty mierzyć bo akurat tłum oblegał promocję na buty Kappa i Puma ;) Torebka narzędziowa była śmiesznie mała, ale dobrze wykonana. Zapomniałem o koszulce z krótkim rękawem, no jakiś tam progres w designie. Chyba zostanę przy 4F i Decathlonie, a jak wszystko się zmęczy to pewnie Krafta kupię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Ja nie wiem kiedy się te tępe dzidy

 

za tępe dzidy to masz wakacje na dwa tygodnie, będziesz też miał okazję przemyśleć swoje głupie zachowanie i komentarze typu:

 

Ja nie wiem czy szyją to jacyś niepełnosprawni czy kto 

 

bo rozumiem że według Ciebie osoba niepełnosprawna jest automatycznie osobą  gorszej kategorii.

Swój zawód jakością można było wyrazić w inny sposób, a tak wyszło na to że mamy tu efekt uboczny reformy szkolnictwa z 1999 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogarnia wszystkie opcje w trybie ADVANCED licznika lidlowskiego z ostatniego rzutu ?  :thumbsup:  nie chodzi mi tu oczywiście o podstawy typu ODO,godzina czy temp.....coś tam jeszcze siedzi  czego nie wypisali w instrukcji -deus ex machina?   :voodoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosior sprawuje się dobrze. Znaczy robi to co ma robić, czyli mierzy puls. U mnie działa bez problemu z Lumią. Porównywałem na siłowni z rowerem stacjonarnym, puls z opaski i mierzony przez rower taki sam, jedyne odchyłki wynikały z częstotliwości odświeżania.

Za tą cenę to chyba niczego lepszego się nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...