Skocz do zawartości

[2333 zł]Rower 29er MTB Silverback Sola 3


Rekomendowane odpowiedzi

No i doszedł dzisiaj, im wiecej jeżdże tym bardziej się do niego przekonuje. W komplecie miałem te czerwone plastiki do klocków, te czarne plastiki ze zdjęcia  miałem założone na śrubach tylnego zacisku i znalazłem w kartonie jeszcze jeden mały gumowy koreczek? zaślepke? Przednia przerzutka wymagała odrobiny regulacji ponieważ na środkowym trybie rytmicznie ocierała gdy prawa korba była na dole.

Ogólne wrażenia są pozytywne, ale przerażają mnie zipy które mocują przewody i linki, trochę mnie to zaskoczyło,no ale teraz może rowery tak mają. 

ps. do tej pory ujeżdżałem 15-to letniego Authora Reflex XC na kołach 700x 35-38c. Oby ten posłużył tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo możliwe, nie pomyślałem o tym, a nie widziałem bo jest to już zasłonięte torebką na tel.

 

No a zipy przerażają mnie dlatego bo jestem mechanikiem samochodowym i jak mi przyjeżdża auto i widzę zipy to już się chwytam za glowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają jeszcze Sole 4, powietrzny XCR i niższej klasy napęd, ale i tak w tej cenie (2 tys. zł) nie znalazłem lepszego 29era z główką taperowaną.

sola 4 podobno nie ma taperowanej głowki ! ponadto spokojnie jak na wojnie jak sie nie kupi silvera kupi sie cos innego to rynek konsumenta a nie producenta (fakt cenna jest ok a sole 3), ale moze bedziecie mieli/bedziemy mieli wiecej szczescia przy ewentualnych jesienno/zimowych wyprzedazach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sola 4 podobno nie ma taperowanej głowki ! ponadto spokojnie jak na wojnie jak sie nie kupi silvera kupi sie cos innego to rynek konsumenta a nie producenta (fakt cenna jest ok a sole 3), ale moze bedziecie mieli/bedziemy mieli wiecej szczescia przy ewentualnych jesienno/zimowych wyprzedazach :)

Kolego, nie wprowadzaj ludzi w błąd bo przez ciebie skoczyło mi ciśnienie i jeszcze raz sprawdzałem, co już sprawdziłem wcześniej - Sola 3 i Sola 4 stoją na tej samej ramie. Różni się tylko osprzęt. Tak więc jeśli Sola 4 nie ma tapereda, to i Sola 3 nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...