Skocz do zawartości

[minizlot] Single Rychleby


DudiRadom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę do "zlotowiczów" i nie tylko. Ma ktoś ochotę na wspólną jazdę po singlach w ostatni weekend sierpnia tj 28 - 30 ?

Ja z Teściem jedziemy z Radomia i będziemy mieli 1 miejsce wolne po trasie. Może znajdzie się kilka osób ze zlotów na wyjazd. Jeżeli chodzi o noclegi to może ktoś ma sprawdzone miejscówki w Głuchołazach lub w pobliżu ? Dajcie jakieś namiary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o noclegi w Głuchołazach to polecam http://www.czerwonykoziol.pl/ Fajne pokoje, WiFi i śniadanie full wypas za 10 zł.

 

Na miejscu polecam "Penzion Radost" - jakieś 100 m od "Zakladni", warunki OK, ale jedzenie nie dobre, więc lepiej tam nie kupować, no i starsza Pani czasem jest wredna :P albo w Vidnavie "Penzion Modry Jelen"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rychlebach się nocujcie. Przemawia za tym fakt taniego, dobrego piwa. Spałem wielokrotnie w "Ubytovani u steżek" z ich strony - polecam. Mega klimacik, w pełni wyposażona kuchnia, brak właściciela - ośrodek bodajże gminny, sami kolarze :) Warunki okej, łazieneczki na zewnątrz, wieczorem utytłane w piochu. Wychodzi coś koło 45pln (nie pamiętam już). Dogadasz się po angielsku albo po polskoczesku :)

Można spać w hotelu Cerna Voda. Standard pokoi wyższy, kible w środku ;) W cenę wliczone śniadanie - nędzne, trzeba się doposiłkować. Też tam spałem i już więcej nie będę. Dobre jak ktoś wiezie czyjąś małżonkę. Dla samych chłopa za wysoki standard. Cena podobna jak wyżej. No i wszystkie korony w jeden wieczór poszły w hotelowej restauracji (tanio tam jest).

Pole namiotowe przy centrum (z tyłu za budynkiem). Cena rewelacyjna - 80 koron za nocleg od osoby - brak opłaty za namiot. Są prysznice w cenie 30koron w ładnej łazieneczce. Są tojtoje jak już zamkną te wykafelkowane kibelki (coś koło 22 zamykają). Spałem tam w ubiegły łikend i chyba tam teraz będę się nocował.

 

Nie popełniajcie błędu spania po polskiej stronie!

I pamiętajcie o ubezpieczeniu, Czesi nie leczą z NFZ wypadków sportowych w górach. Kupcie se coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za rady. Nie wiedziałem o ubezpieczeniu. Wyjazd wstępnie planujemy w czwartek rano do soboty wieczór lub ew do niedzieli. Może ktoś z forumowiczów będzie może wtedy w pobliżu, bo sam tam jeszcze nie jeździłem, tylko raz ze Zlotem w Głuchołazach ?

Hanzo - jak coś więcej będziesz wiedział to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jasność zapanowała to ja jeszcze nigdy takowego ubezpieczenia nie kupiłem. Ale zdaję sobie sprawę, że jakby, odpukać, coś się stało to muszę się do granicy doczołgać.

Może wpadnę na jedną noc. Jak będziecie ścieżki tłuc to nie potrzebujecie przewodnika. Generalnie jest gdzie jeździć tam i dookoła. Zarówno szutry jak i prawdziwe MTB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hej, proszę nie uznać tego za spam z mojej strony ;)
W temacie letniego zlotu rzuciłem luźną propozycję Karpat Ukraińskich. Był pewien odzew na PW(niestety wszystkie wiadomości skasowałem z braku miejsca). Wrzucam tu tylko link do mojego tematu, bez spychania dyskusji na boczny tor
http://www.forumrowerowe.org/topic/169178-ukrainskie-karpaty-plany-na-tygodniowa-wyrype/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wyjeździe. Było bardzo fajnie, wyjeździliśmy się maksymalnie. Objechaliśmy niedawno otwarty Vidnavský okruh, Trail Lesů ČR i poprawiony Trail podél Černého potoka. Te dwa pierwsze dość krótkie ale całkiem przyjemnie się jedzie. Dość podobne do singli pod Srekiem. No i oczywiście Super Flow.

Pogoda dopisała, oprócz chłodnego piątkowego wieczoru nie można było narzekać.

Dzięki za transport i wspólną jazdę.

Fotki: https://plus.google.com/photos/103593507220400664855/albums/6053413192000623089?authkey=CPPvo7KPp6C4OA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...