Skocz do zawartości

[Toruń] Kto bywa na torze Funbike?


djzatorze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję kompana/kompanki na wspólne objeżdżanie toru Funbike w Toruniu, znanego również jako "Tor Na Skarpie", konkretniej tego.

Jestem początkującym jeźdźcem, więc nie radzę sobie na nim śpiewająco :icon_redface:, ale powiedzmy że nie wywalam się na ryło. Bardzo chciałbym się czegoś nauczyć, ale nikt z moich znajomych tam nie jeździ. W razie kontuzji również lepiej nie być samemu. Zabawy DH odpadają, nie mam do tego sprzętu. Fragment do fourcrossa jest moim faworytem. Zresztą - to na czym jeżdżę dość dobrze określa mój styl jazdy.

Jeżeli ktoś również tam bywa i nie chce jeździć sam, jestem do dyspozycji.

P.S. Jeżeli ktoś kojarzy gdzie jest w Toruniu "Kanada" to też tam bywam, również z saperką :miner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra, może inaczej. Szukam mentora, niekoniecznie super-pro-enduro-ożeszwdupę-elo zjazdowca, ale żeby po prostu podpatrzeć, ewentualnie żeby podpowiedział co robię źle. Ostatnio najczęściej bywam na toruńskiej Kanadzie, bo przyjemny poranny chłód trwa krótko i szkoda mi czasu na dojazdy na Skarpę. Przy okazji trochę poreperowałem rozsypujące się hopy, szału nie ma ale toć samemu nie odbuduję całej trasy :miner: Idealnie byłoby, gdyby komuś zależało na utrzymaniu Kanady w dobrym stanie, wtedy wbijamy, trochę kopiemy, trochę jeździmy - wszystko co najlepsze :icon_cool: Jestem z grubsza dostępny codziennie, przynajmniej przez najbliższe 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...