Skocz do zawartości

[amortyzator przód] suntour xcr lo za 200 zł nowy


Bejker

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Warto kupić nowego xcra lo za 200 zł ? na pewno będzie lepsze od xct. W tym sklepie mają też raidona z 2012 i znajomy mówił że 350 zł ale nie chce mi się wierzyć. Waże ok. 55 kg i nie wiem czy xcra nie będzie za twardy.

Ewentualnie polećcie coś tanio. Ciągle waham się między tym czy składać hydraulike czy zostać przy v brekach więc przy hydraulice cena amora to max 300 zł (bo nie chce być uziemiony przez XXX miesięcy i jeździć na czymś co się nie nadaje) a przy vkach mogę się szarpnąć na troche więcej.

Edytowane przez Bejker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za rocznik tego XCR'a? Ogólnie za tą kwotę się opłaca i pod wagę 55 kg będzie pracować. Wyciągniesz elastomer i będzie miękko. Ważne, żeby był z tłumieniem kompresji, która jest jakby zintegrowana z blokadą.  Dalszej części nie rozumiem co Ty chcesz, ale chodzi o hamulce hydrauliczne, ale wypowiedź nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012. Nie rozumiem o co chodzi z tym tlumieniem konpreaji zintegrowanym z blokada. Moze jakiś przyklad ? Ze na blokadzie jest pokretlo dodatkowe od regulacji tlumienia zamiast na dole ? Chodzili mi o to ze jak zostane przy v brekach to moge wydac wiecej na amor a jak nie to musze wziąć cos takiego Np. Tego xcra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nic mu nie chodzi, bardzo niejasno się wyraził po prostu:). Pokretla są tam gdzie mają być, pod warunkiem że są. Pokretło od tłumienia nie występowało w każdym roczniku XCRa więc upewnij się że jest w tym co chcesz kupić bo bez tego nie jest wart tych 200zl.

 

Tapatalk. Jak palnąłem głupstwo to to wina autokorekty!

Edytowane przez dran2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

na pewno będzie lepsze od xct. W tym sklepie mają też raidona z 2012 i znajomy mówił że 350 zł ale nie chce mi się wierzyć

Będzie lepszy niż xct nawet jak nie ma regulacji tłumienia.

Ale jak raidon jest za 350,-i jest powietrzny do bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Słuchaj, nie mamy zamiaru Cię uszczęśliwiać na siłę. Skoro nie chcesz posłuchać kogoś bardziej doświadczonego, to zostań ze swoim przekonaniem o słuszności wyboru xcr. Lepiej kup sobie najlepiej jakiegoś Zooma a nie zawracasz głowę ludziom na forum

Temat zamykam, bo autor wie lepiej  :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...