Skocz do zawartości

Zielona Góra - poszukuję kompana na długą trasę


XxOmegAxX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję wyjechać rowerem na dość długą trasę a mianowicie do Amsterdamu. Poszukuję towarzysza który da radę przejechać taki odcinek <planuję jechać ok. 120 km na dzień więc nie jest to tak wiele, a jeżeli chodzi o tempo jazdy to nie będzie ono super szybkie>. Osoba pragnąca jechać na taki wyjazd musi mieć rower który się nie rozsypie na części pierwsze podczas wyjazdu. Na cały wyjazd mam zamiar poświęcić cały miesiąc (tydzień jazdy w jedną stronę, tydzień na zwiedzanie i tydzień na powrót). Zainteresowanych proszę o kontakt, niewątpliwie będzie to przygoda na którą czeka nie jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witaj. Planowałes to pod koniec czerwca. To już trochę minęło. ja z koleji marzę o przejażce po polsce. 120- 200 km dziennie. Jestem z Wrocławia więc mamy do siebie stosunkowo blisko. Masz szosę pakuję max 12kg, więcej nie targam mieszczę w tym wszystko co najpotrzebniejsze. Jeśli jestes zainteresowany jakąś wspólną trasą teraz na max tydzień, albo jestes gotów do Amsterdamu jechać dopiero po 24 sierpnia to ja się piszę,

Kontakt najpierw na mail tam podam resztę. dyzio777@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...