Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie
- - - - -

[bagażnik samochodowy/przepisy] na dach czy na hak ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
283 odpowiedzi w tym temacie

#281 marcin_ostrów

marcin_ostrów

Master

• Użytkownik
  • 1909 postów
Garaż Rower

Napisano 01 sierpień 2017 - 15:42

Jak widzę taką konstrukcję , to sądzę że będziesz się doktoryzował z puzzli 3D, żeby przełożyć te łapy przez ramy :D

• 0

Reklama

Reklama

#282 sobollo

sobollo

Świeżak

• Użytkownik
  • 29 postów
  • Imię:Grzesiek

Napisano 29 sierpień 2017 - 20:38

Nie wiem jak w proponowanych przez Kolegę konstrukcjach, jednak w przypadku platformy Thule (piszę na przykładzie swojej), łapy są wypinanie więc montaż jest naprawdę dziecinnie prosty.
  • 0

#283 verul

verul

Master

• Użytkownik
  • 1546 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 20:11

A jak to się ma do zasady że prawo nie działa wstecz.
Powiedz to ludziom ktorzy dlatego ze pracowali w MO przez kilka miesiecy teraz maja w zwiazku z ustawa deubekizacyjna o wiele mniejsze emerytury. W Polsce prawo dziala nie tylko wstecz ale i w lewo, do gory i na dol. A tak ogolnie, to zmiana wtyczki i dorobienie kilku swiatelek to nie jest ani taki koszt ani taki problem. Jak sam nie umiesz to zrobi to elektryk w godzine. Wcale nie trzeba kupowac nowego bagaznika. Swiatel mozesz poszukac od starych przyczep albo ze szrotu albo uzywanych lub nowych. To nie bedzie drogie a mysle, ze wystarczajace.
  • 0

Reklama

Reklama

#284 Janusz1964

Janusz1964

Pro

• Użytkownik
  • 103 postów
  • Imię:Janusz

Napisano 19 wrzesień 2017 - 21:00

Kupiłem dwa bagażniki Thule, ostatni w zeszłym roku i nie było możliwości zakupu ze światłami cofania i przeciwmgielnymi. Auta były dostosowane do 13 pinów, pozostawało wymienić światła albo zastosować adapter na wtyczkę. Wtyczki 13 pinowe weszły do aut przynajmniej od 2010. Mam teraz niepotrzebne światła 7 pinowe :-)

co najmniej od 2000 wiem bo miałem w vw 13 pinowe obsługiwały przyczepe campingową 7 obsługują przyczepki do 750 DMC a poza tym istnieją przelotki w obie strony są różne gniazda w samochodach i po to one są

• 0