Skocz do zawartości

[Gliwice] Skradziony CUBE FRITZZ


OKO

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością informuję, że dołączyłem i ja do ostatniej plagi skradzionych rowerów. Rower zginął dziś w nocy z zamykanego korytarza przy mieszkaniach (przy obecności 3 rodzin). Po ostatnich incydentach dołożyłem trzeci łańcuch, które chyba spełniły swoją rolę, bo wyrwano rower z całymi obejmami wmurowanymi w ściane.

Rower dobrze znany, wiec jak by ktoś się napatoczył na niego na szlaku, allegro, giełdzie, gdziekolwiek, to proszę o info.

Tel kontaktowy 667-635-sześć,dwa,jeden lub na policję

 

Osobę, która doprowadzi do odnalezienia roweru odpowiednio wynagrodzę.

 

A to specyfikacja:

Rama: Cube Fritzz PRO 2011, M-18", 160mm

Widelec: Fox Float RC2 FIT - 160mm QR20

Damper: FOX RP23 200/56mm

Kierownica: FUNN Fatboy DH Bob 785mm

Mostek: Truvativ

Stery: FSA Orbit Z 1.5R

Sztyca: Rock Shox Reverb 2013

Siodło: FI'ZI:K Gobi XM

Pedały: HT AE03 niebieskie

Manetki: XT

Przerzutka przód: XT

Przerzutka tył: SLX GS

Hamulce: ZEE

Tarcze: 203/180

Kaseta: XT 11-34

Łańcuch: Connex 908/904

Korby: FC-M542 32/22 Blackspire

Suport: AREOZINE

Obręcze: Alex Rims FR30

Piasta przód: NOVATEC NT-DH41SB QR20

Piasta tył: XT FH-M788 142mm, oś X-12

Szprychy: SAPIM Leader Black

Opony: Maxxis Minion 2,5 2ply 42a/60a

Chwyty: ODI Rogue

 

IMG201406_eenwrpr.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w pokoju roweru nie zapinam i nadal stoi :) 

 

Współczuję Ci, jednak nie rozumiem dlaczego ktoś kto posiada już dobry rower, nie jest w stanie zagospodarować mu tak minimalny kawałek mieszkania...

 

Są teraz różne sposoby na podwieszanie rowerów i to praktycznie żadna przeszkoda...

 

Współczuję, ale nie rozumiem takiego podejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odzew.

 

Nie mam teraz ochoty na dyskutowanie o słuszności miejsca przechowywania roweru. Tak jak pisałem, korytarz w ktorym stał rower, jest jak by przedpokojem do trzech mieszkań, nikt z zewnątrz nie miał tam dostępu i jest zamykany normalnie na klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak GIANT84 pisze ....miałem podobną sytuację ...okazało się, że mam "fantastycznych" sąsiadów ......patrz "pod nogi" ........ale dalej mam niesmak  :down: niestety podejrzewam,że twoja machina pójdzie na części :(  jak zawsze (albo "wypłynie" za 10 lat jako super duper vintage custom extra turbo promocja na alledrogo) ehhhhh ręce poupie.......ć to mało ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem w Gliwicach dosyć, często będę spoglądał na ulicach czy jakiś mongol nie śmiga na takim wehikule :) w Gliwicach bardzo dużo ostatnio słyszy się o kradzieżach rowerów i samochodów wszystko na części, szczególnie, że rowery takiego pokroju są tyle samo a nawet więcej wart niż golf IV więc dobry towar i ciężki do zlokalizowania, a Gliwice są tego potentatem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie mój, za dużo rozbierzności aby to sprawdzać, nawet damper nie ten, u mnie był z małą komorą. Poza tym nie ten fox 36 nie na 1 1/8

W każdym razie dzieki Panowie za czujność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...