Skocz do zawartości
kalorr

[bagażnik] Bagażnik samochodowy do przewozu rowerów

Rekomendowane odpowiedzi

arekmiz
Napisano (edytowane)

Da niedawna używałem na hak uchwytu na rowery Peruzzo Arezzo 3. Uchwyt był co prawda uchylany, żeby ułatwić dostęp do bagażnika, ale jego odchylanie było upierdliwe. Do tego uchwytu miałem własnoręcznie skonstruowaną belkę oświetleniową, z dużymi lampami, światłami cofania i wtyczką 13 pin. Stwierdziłem jednak, że trzeba iść z postępem. Uchwyt sprzedałem i kupiłem platformę odchylaną Atera Strada Sport M3. Porządna niemiecka robota, wbudowane oświetlenie, 13 pin. Ma duży udźwig, mieści 3 rowery i można dołożyć specjalny adapter na czwarty rower. Polecam wszystkim niezdecydowanym. :)

Edytowane przez arekmiz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Troy

Przymierzam się do zakupu bagażnika na hak na 2 rowery. Z początku myślałem o Peruzzo Siena, ale ostatecznie kupię pewnie Thule EuroRide 940.

Jakie są różnice między THULE EuroRide 940, a THULE VeloCompact 924, oprócz materiału z którego są wykonane? Warto dopłacić do droższego Thula?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
henry1125

Miałem podobny dylemat, ale w końcu kupiłem Thule euroride 940. Udało się kupić nieużywany w dobrej cenie. Generalnie jestem zadowolony, ale spodziewałem się większej stabilności rowerów. Miałem jeszcze na oku aguri active bike 2, nie wiem jak tamten by się sprawdził, ale z perspektywy czasu kupiłbym aguri (ładniejsze wykonanie, zdejmowane trzymaki, plastikowe  paski na koła zamiast parcianych).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gnomon69

Zdecydowałem się kupić nowy Taurus Basic plus3. Pod koniec miesiąca albo na początku będę go miał. Napiszę jakie wrażenia. Zapakuje na niego Scotta Fr 30 waga ok 17 kg i jakiegoś turystyka by był cięższy niż zwykły mtb. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wujaszekcarlos

Obecnie posiadam 2 uchwyty thule 591. Musze dokupić trzeci - pytanie czy warto dopłacić do thule 598 ? Czy może dokupić 532 - dodam że uchwyt będzie tym środkowym .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta