Skocz do zawartości

[statystyka rowerowa] bikestats.pl


Rekomendowane odpowiedzi

już wszystko wiadomo.

BS przenosi się na inny, "stabilniejszy" serwer... mianowicie zostało wykupione przez Onet. trochę popupów i spamu na skrzynce pewnie będzie... ale za to ile nowych userów...

 

podobno adres też się nieznacznie zmieni blog.onet.pl czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BS przenosi się na inny, "stabilniejszy" serwer... mianowicie zostało wykupione przez Onet. trochę popupów i spamu na skrzynce pewnie będzie... ale za to ile nowych userów...

 

podobno adres też się nieznacznie zmieni blog.onet.pl czy jakoś tak

 

jeśli to prawda i jeśli wyjdzie z tego komercyjna sieczka to ja się wypisuję, a szkoda bo zaczynało mi się podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błażej (aka blaze) pisał (również dzisiaj, a nie tylko 1.IV) na forum bikestats, że w dniu dzisiejszym miała się odbyć przesiadka na inny serwer i w związku z tym miało nie być dostępu do serwisu. Miało się to odbyć przed południem, ale widocznie był jakiś poślizg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MateuszA - nie znam Cię, ale już Cię nienawidzę :rolleyes::thumbsup:

dlaczego nie napisałeś, że będzie trzeba płacić za dostęp do serwisu i że konta będą darmowe lub premium? hmm? a tak wyszedłem na panikarza :whistling: ja tak nie chcę

 

z tą nienawiścią to oczywiście taki PA* żarcik

 

 

jedynie Xanagaz wyprowadził mnie z błędu i to po 2 dniach.

zapowiadam ciętą ripostę PA* - wprawdzie rok będziemy musieli zaczekać, jednak czekanie wzmocni moją siłę i złość wewnętrzną oraz determinację.

 

 

---

 

*PA - Prima April'isowy żarcik - dowcip, gra słowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...