Skocz do zawartości

[Jedno Zdjęcie] Jedna wyprawa - Jedno zdjęcie


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu dojechałem do Jangcy na północy,  teraz na poludniu do Hangzhou Bay. Pozostaje jeszcze punkt styku Jnagcy i Hangzhou Bay  na wschodzie, tylko że to 160km. Mam nadzieje że za 2 tygodnie się uda. Jak będzie pogoda. 

IMG_0048_s.jpg.bffe358aa1c80d38b06a1d451f651136.jpg

  • +1 pomógł 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zekker napisał:

@JWO

Np. ostatnie zdjęcie przedstawia rower na falochronie. Na pewno da się coś ciekawszego ustrzelić :)

Racja, trzeba się bardziej przylożyc.
Tak nawiasem mowiąc to co mi się wydaje banalne (ze względu na długi pobyt tutaj), może być interesujące na forum. I odwrotnie.

Obiecuje poprawę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojechałem na północ, a tam Jangcy, pojechałem na połódnie, a tam Hangzhou Bay, więc pojechałem na wschód (tam musi być cywilizacja), a tam początek Pacyfiku (Morze Połódniowo-Chińskie), ale żeby nie był to rower na falochronie, więc zdjęcie "jak to z ryżem było" ;)

ryz_s.jpg.47b9ce1599d8b108662ba28a2de5eeb3.jpg

a tak nawiasem mówiąc, czy zabieracie swoje lustrzanki (jak ktoś ma) na wycieczki? Chce wam się po 100km wyciągać i robić zdjęcia? 

  • +1 pomógł 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nie: "nie wklejamy zdjęć prezentujących tylko rower ( od tego są inne działy) ".

W dniu 14.06.2020 o 08:01, JWO napisał:

a tak nawiasem mówiąc, czy zabieracie swoje lustrzanki (jak ktoś ma) na wycieczki? Chce wam się po 100km wyciągać i robić zdjęcia?

Od jakichś 10 lat jak dorobiłem się swojego aparatu, to tak jeżdżę z aparatem (wcześniej też się starałem ale nie zawsze był dostępny). Od roku z bezlusterkowcem (na początku z dwoma obiektywami ale koniec końców nie chciało mi się ich przepinać i teraz mam jeden z szerokim zakresem ogniskowych), wcześniej kompakty. Czasem zrobię tylko kilkanaście lub nawet wcale, innym razem i koło setki wyjdzie.
To czy chce się wyciągnąć aparat, to bardziej kwestia czy coś wpadnie w oko i jak się ciśnie, a nie samego zmęczenia. Poza tym fotostop, to nie zatrzymanie się ze zmęczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
55 minut temu, abra napisał:

Żebro złamane? - oby nie :(

Boli? - jak cholera.

Witamy w klubie, tylko nie na lodzie, a kierownicą w drzewo i gleba na bok, prawie 2 tygodnie temu (nadal boli, zwłaszcza rano).
U mnie diagnoza była, że tylko stłuczone, bo na rtg lekarz nie był w stanie dopatrzeć się czegoś więcej. Oby u ciebie też tylko tak było :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...