Skocz do zawartości

[amortyzator] MANITOU DORADO EXPERT 29"


andy79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zwracam się z prośbą do bardziej wtajemniczonych użytkowników w sprawie w/w amortyzatora. Jak wiadomo na ten rok Manitou wypuścił model Dorado expert na koło 26" 27,5" i 29". Przekopałem chyba caly internet, włącznie ze stroną producenta, manualem i nigdzie nie mogę dorwać konkretnej specyfikacji.

 

Jest tylko ogóle info na temat amora z informacją, iż jest przewidziany na koło 26" 27,5" i 29". ALE. Czy tutaj mowa o jednym produkcie który się ADAPTUJE pod względem skoku na koło 26, 27,5 albo 29" ? Czy też są 3 różne modele widelca rożniące się specyfikacją pod dany rozmiar koła.

 

Jak by ktoś miał jakieś info proszę dajcie znać.

 

Rozmawiałem dzisiaj z głównym przedstawicielem Manitou na Polskę i zakładam ten temat właśnie w związku z ich odpowiedzią. Jak się dowiedziałem jest jeden model Manitou Dorado Expert i jeżeli chodzi o przedział 27,5" / 29"....stwierdzili, że to jest to samo - co poddaję pod głęboką wątpliwość. 1,5 cala różnicy to się pytam gdzie jest te niecałe 4 cm ?

Edytowane przez andy79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amor jest tak wysoki, że wejdzie tam każde koło, jednak zauważ, że pod koło 29" amor ma skok skrócony do 175mm (skok zmniejszony, ale długość goleni taka sama jak przy skoku 203 mm) - żeby zachować odpowiednią odległość opony od korony przy pełnym ugięciu ...

To samo tyczy się raczej koła 26 i 27,5", równica jest na tyle mała, że można używać koła 27,5" przy skoku 203 mm.

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...